Βόλεϊ: Εύκολα ο Ολυμπιακός, 3-0 τον Φίλιππο Βέροιας (βίντεο)

Αναβλήθηκε η αναμέτρηση του Μίλωνα με τον Φοίνικα Σύρου, καθώς υπήρξε κρούσμα κορονοϊού στους γηπεδούχους μία ώρα πριν το ματς

31/10/2020 19:22

Ο Φίλιππος Βέροιας τα βρήκε σκούρα κόντρα στον Ολυμπιακό, από τον οποίο ηττήθηκε με 3-0 σετ στο Ρέντη, μένοντας χωρίς νίκη στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην άλλη αναμέτρηση της ημέρας, Μίλωνας και Φοίνικας Σύρου ανανέωσαν το ραντεβού τους για άλλη μέρα, καθώς, όπως ανακοίνωσε η Λίγκα, μία ώρα πριν από την έναρξη του αγώνα βρήκε θετικός σε κορονοϊό αθλητής των γηπεδούχων, με αποτέλεσμα να αναβληθεί η αναμέτρηση.