Open party με μουσική, πίτσα και άρωμα εκλογών - Κερνάει πίτσα ο «Ιταλός»
20/09/2023 17:03
20/09/2023 17:03
Ανοιχτή εκδήλωση προεκλογικού ύφους αλλά σε χαλαρούς ρυθμούς και διάθεση για εποικοδομητική ανταλλαγή απόψεων, πραγματοποιεί την Τετάρτη ο υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος με τον Κ. Ζέρβα Γιώργος Παπαϊωάννου.
ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2023
5 με 8ΜΜ
Στη Νέα Παραλία, στον κήπο των Γλυπτών, στο ύψος του Ι.Ν. Κυρίλλου & Μεθοδίου
Ο Γιώργος Παπαϊωάννου ή «Ιταλός» όπως τον φωνάζουν οι φίλοι του αφού μέχρι 15 χρόνων έζησε στην Ιταλία, καλεί σε Open Party όλους τους fan της γνήσιας Ιταλικής πίτσας προτρέποντάς τους «Ελάτε να κάνουμε μαζί τη…διαφορά».
Υπόσχεται νόστιμη πίτσα με live δημιουργία της σε ξυλόφουρνο, ωραία μουσική και καλή παρέα.
Ανοιχτή εκδήλωση προεκλογικού ύφους αλλά σε χαλαρούς ρυθμούς και διάθεση για εποικοδομητική ανταλλαγή απόψεων, πραγματοποιεί την Τετάρτη ο υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος με τον Κ. Ζέρβα Γιώργος Παπαϊωάννου.
ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2023
5 με 8ΜΜ
Στη Νέα Παραλία, στον κήπο των Γλυπτών, στο ύψος του Ι.Ν. Κυρίλλου & Μεθοδίου
Ο Γιώργος Παπαϊωάννου ή «Ιταλός» όπως τον φωνάζουν οι φίλοι του αφού μέχρι 15 χρόνων έζησε στην Ιταλία, καλεί σε Open Party όλους τους fan της γνήσιας Ιταλικής πίτσας προτρέποντάς τους «Ελάτε να κάνουμε μαζί τη…διαφορά».
Υπόσχεται νόστιμη πίτσα με live δημιουργία της σε ξυλόφουρνο, ωραία μουσική και καλή παρέα.
ΣΧΟΛΙΑ