ΕΚΛΟΓΕΣ

Οι 51 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του Παναγιώτη Ψωμιάδη

Η παρουσίαση του συνδυασμού «Δύναμη Πολιτών» πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στο «Ολύμπιον»

 07/04/2019 15:30

 Οι 51 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του Παναγιώτη Ψωμιάδη

Νίκος Οικονόμου

Τους 51 υποψηφίους συμβούλους του συνδυασμού του παρουσίασε σήμερα ο Παναγιώτης Ψωμιάδης.

Με πρώτη αλφαβητικά την καθηγήτρια αγγλικών Ινκα Αβραμίδου και τελευταίο τον αδελφό του Διονύση Ψωμιάδη, ενώ στη λίστα περιλαμβάνεται και ο παλιός στενός του συνεργάτης Βασίλης Τουλίκας. Ακόμη ανακοίνωσε και 22 υποψήφιους διαμερισματικούς συμβούλους, που κατεβαίνουν μαζί του.  

psomiadis-parousiasi-03.JPG

Οι υποψήφιοι που ανακοίνωσε σήμερα ο επικεφαλής του συνδυασμού «Δύναμη Πολιτών» είναι οι εξής:

Δημοτικοί σύμβουλοι:

1)ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΚΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ -  ΡΩΣΙΚΩΝ

3)ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΑΤΗΡΙΟΥΧΟΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

4)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

5)ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ -ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑΡΧΗΣ

6)ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΡΟΥΛΑ 

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  

7)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

8)ΔΑΔΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

9)ΖΑΜΡΙΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10)ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

11)ΚΑΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

12)ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ -ΑΣΠΑΣΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ

13)ΚΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ

ΤΕΩΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

14)ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

15)ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

16)ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

17)ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΕΚΘΕΣΕΩΝ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

18)ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΑΡΑ (ΤΖΕΚΟΥ)

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

19)ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΑ 

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΒΟΥΛΗΣ

20)ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

21)ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΛΑΡΙ’ΣΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

22)ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

23)ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

24)ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

25)ΜΕΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

26)ΜΠΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

27)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

28)ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

29)ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΡΩΗΝ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

30)ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

ΝΟΜΙΚΟΣ

31)ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

32)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

33)ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

34)ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

35)ΣΤΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΚΟΜΜΩΤΗΣ

36)ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

37)ΤΖΑΓΚΟ ΑΛΓΚΑΒΑ    

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ  

38)ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ

39)ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ (ΠΕΡΡΑΚΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ

40)ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ-ΠΡΕΣΒΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

41)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

42)ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΙΝΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

43)ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΡΕΛΗΣ)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

44)ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

45)ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ                      

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ                            

46)ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ                

47)ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

48)ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥΣ ΤΕΦΑ

49)ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΤΕΤΗ - ΒΑΡΒΑΡΑ       

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ''ΑΝΑΔΟΧΗ ΜΗΤΕΡΑ''

50)ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΤΕΟ (ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

51)ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

    ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

Υποψήφιοι διαμερισματικοί σύμβουλοι:

1)ΒΟΥΖΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2)ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ -ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

3)ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΗΣ  ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

4)ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5)ΚΙΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

6)ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

7)ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ-ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

8)ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9)ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10)ΜΠΑΡΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΠΑΙΔΙΚΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ - ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΣ

11)ΜΠΛΑΤΣΑ -ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ

ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ

12)ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

13)ΠΙΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

14)ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

15)ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

16)ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ- ΕΠΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

17)ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

18)ΤΖΕΛΕΠΗ ΖΩΗ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

19)ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

20)ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ

21)ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

22)ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Τους 51 υποψηφίους συμβούλους του συνδυασμού του παρουσίασε σήμερα ο Παναγιώτης Ψωμιάδης.

Με πρώτη αλφαβητικά την καθηγήτρια αγγλικών Ινκα Αβραμίδου και τελευταίο τον αδελφό του Διονύση Ψωμιάδη, ενώ στη λίστα περιλαμβάνεται και ο παλιός στενός του συνεργάτης Βασίλης Τουλίκας. Ακόμη ανακοίνωσε και 22 υποψήφιους διαμερισματικούς συμβούλους, που κατεβαίνουν μαζί του.  

psomiadis-parousiasi-03.JPG

Οι υποψήφιοι που ανακοίνωσε σήμερα ο επικεφαλής του συνδυασμού «Δύναμη Πολιτών» είναι οι εξής:

Δημοτικοί σύμβουλοι:

1)ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΚΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ -  ΡΩΣΙΚΩΝ

3)ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΑΤΗΡΙΟΥΧΟΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

4)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

5)ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ -ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑΡΧΗΣ

6)ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΡΟΥΛΑ 

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  

7)ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

8)ΔΑΔΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

9)ΖΑΜΡΙΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10)ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

11)ΚΑΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

12)ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ -ΑΣΠΑΣΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ

13)ΚΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ

ΤΕΩΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

14)ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

15)ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

16)ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

17)ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΕΚΘΕΣΕΩΝ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

18)ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΑΡΑ (ΤΖΕΚΟΥ)

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

19)ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΑ 

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΒΟΥΛΗΣ

20)ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

21)ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΛΑΡΙ’ΣΑ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

22)ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

23)ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

24)ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΕΤΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

25)ΜΕΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

26)ΜΠΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

27)ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

28)ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

29)ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΡΩΗΝ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

30)ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

ΝΟΜΙΚΟΣ

31)ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

32)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

33)ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

34)ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

35)ΣΤΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΚΟΜΜΩΤΗΣ

36)ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

37)ΤΖΑΓΚΟ ΑΛΓΚΑΒΑ    

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ  

38)ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ

39)ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ (ΠΕΡΡΑΚΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ

40)ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ-ΠΡΕΣΒΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

41)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

42)ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΙΝΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ

43)ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΡΕΛΗΣ)

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

44)ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

45)ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ                      

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ                            

46)ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  

 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ                

47)ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

48)ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥΣ ΤΕΦΑ

49)ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΤΕΤΗ - ΒΑΡΒΑΡΑ       

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ''ΑΝΑΔΟΧΗ ΜΗΤΕΡΑ''

50)ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΤΕΟ (ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

51)ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

    ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

Υποψήφιοι διαμερισματικοί σύμβουλοι:

1)ΒΟΥΖΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2)ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ -ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

3)ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΝΤΗΣ  ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

4)ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

5)ΚΙΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

6)ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

7)ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ-ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

8)ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9)ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

10)ΜΠΑΡΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΠΑΙΔΙΚΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ - ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΣ

11)ΜΠΛΑΤΣΑ -ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ

ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ

12)ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

13)ΠΙΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

14)ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

15)ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

16)ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ- ΕΠΟΠΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

17)ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ

18)ΤΖΕΛΕΠΗ ΖΩΗ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

19)ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

20)ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ

21)ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

22)ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία