ΝΒΑ: Μέτριος ο Γιάννης, νίκη στην παράταση για τους Μπακς (video)

Ο "Giannis" ολοκλήρωσε το ματς με 22 πόντους, ενώ αποβλήθηκε με φάουλ 1:30' πριν τη λήξη της κανονικής διάρκειας του αγώνα

25/02/2020 11:14

Με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να πραγματοποιεί μέτρια εμφάνιση, οι Μιλγουόκι Μπακς νίκησαν στην παράταση των Ουάσινγκτον Ουίζαρντς με 137-134 (κ.α. 123-123) και βελτίωσαν το ρεκόρ τους σε 49-8.

Ο "Greek Freak" κάθισε στον πάγκο 1:30' πριν τη λήξη της κανονικής διάρκειας, καθώς αποβλήθηκε με φάουλ, και ολοκλήρωσε το ματς με 22 πόντους, έχοντας 8/12 δίποντα, 6/8 βολές, 14 ριμπάουντ, 2 ασίστ, 1 μπλοκ και 8 λάθη σε 25 λεπτά συμμετοχής.