Η έλλειψη VAR... έπνιξε γκολ του ΠΑΟΚ (βίντεο)

Μετά το σουτ του Καντουρί και την πρόσκρουση στο οριζόντιο δοκάρι, η μπάλα πέρασε τη γραμμή, αλλά δεν το κατάλαβαν οι διαιτητές

12/08/2021 20:56

Ο ΠΑΟΚ έχει μπει για τα καλά σε τροχιά πρόκρισης στα πλέι οφ του Conference League, αφού στο πρώτο ημίχρονο προηγείται με 2-0 της ιρλανδικής Μποχίμιαν, αλλά τα πάντα θα είχαν κριθεί αν μετρούσε το γκολ του Ομάρ Ελ Καντουρί στο 34'.

Με το σκορ ήδη στο 2-0, ο Μαροκινός έπιασε σουτ, η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι και έσκασε πίσω από την τελική γραμμή, αλλά το γκολ δεν κατακυρώθηκε, αφού δεν υπάρχει VAR.