ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (9/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 09/11/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (9/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (10η αγωνιστική)

17:15 Βόλος - Παναιτωλικός (Novasports 1)

19:30 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ (Novasports 2)

Football League (7η αγωνιστική)

15:00 Τρίκαλα - Βέροια (ΕΡΤ3)

Premier League (12η αγωνιστική)

14:30 Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Γουέστ Χαμ

17:00 Σαουθάμπτον - Έβερτον

17:00 Τότεναμ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 Νιουκάστλ - Μπόρνμουθ

19:30 Λέστερ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 2)

LaLiga (13η αγωνιστική)

14:00 Αλαβές - Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

17:00 Βαλένθια - Γρανάδα (Cosmote Sport 2)

19:30 Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 3)

22:00 Μπαρτσελόνα - Θέλτα (Cosmote Sport 2)

Serie A (12η αγωνιστική)

16:00 Μπρέσια - Τορίνο (Novasports 2)

19:00 Ίντερ - Βερόνα (Novasports 3)

21:45 Νάπολι - Τζένοα (Novasports 1)

Bundesliga (11η αγωνιστική)

16:30 Σάλκε - Ντίσελντορφ (Cosmote Sport 7)

16:30 Πάντερμπορν - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Χέρτα Βερολίνου - Λειψία (Cosmote Sport 3)

16:30 Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπάγερν Μονάχου - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 1)

Ligue 1 (13η αγωνιστική)

18:30 Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 4)

21:00 Στρασμπούρ - Νιμ

21:00 Μονακό - Ντιζόν

21:00 Λιλ - Μετς

21:00 Ρεμς - Ανζέ

Eredivisie (13η αγωνιστική)

19:30 Χέερενφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ

20:45 Φορτούνα Σιτάρντ - Ντεν Χάαγκ

21:49 Χέρακλες - Φένλο

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

17:30 Ρίο Άβε - Σετούμπαλ

22:00 Σάντα Κλάρα - Μπενφίκα

22:30 Φαμαλικάο - Μορεϊρένσε

ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο ανδρών (προημιτελικά)

17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

18:00 ΑΕΚ - Ρέθυμνο (EΡΤ Sports)

20:00 Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου (EΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Ανατόλια

17:00 Οίαξ Ναυπλίου - Αγρίνιο

17:00 Απόλλων Πατρών - Ολυμπιακός

17:00 Ελευθερούπολη - Κόροιβος Αμαλιάδας

17:00 Τρίτων - Παγκράτι

17:00 Δάφνη Δαφνίου - Ψυχικό

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

13:00 Ολυμπιακός - Μελίσσια

16:00 Νίκη Λευκάδας - ΠΑΟΚ

17:00 Εσπερίδες Καλλιθέας - Παναθηναϊκός

17:30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Ελευθερία Μοσχάτου

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (2η αγωνιστική)

16:00 Ολυμπιακός - ΟΦΗ

18:00 Παμβοχαϊκός - ΠΑΟΚ

18:30 Κηφισιά - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

19:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ηρακλής

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

18:00 Μαρκόπουλο - Θέτις

18:00 Ηλιούπολη - Ηλυσιακός

18:30 Αίας Ευόσμου - Παναθηναϊκός

19:00 ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός

20:00 Άρης - Πορφύρας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Δούκας - Άρης Νίκαιας

18:00 Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους

18:00 Ολυμπιακός - Πυλαία

18:00 Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ

20:30 Ιωνικός Ν.Φ. - ΑΕΚ

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

15:30 Βέροια - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

16:30 Πανόραμα - Αναγέννηση Άρτας

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

14:00 Γλυφάδα - Υδραϊκός (ΕΡΤ Sports)

15:30 ΠΑΟΚ - Παλαιό Φάληρο

17:00 Χίος - Εθνικός Πειραιά

19:00 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

Α’ εθνική γυναικών (Α’ όμιλος, 7η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Βουλιαγμένη

17:00 Γλυφάδα - Ολυμπιακός

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (10η αγωνιστική)

17:15 Βόλος - Παναιτωλικός (Novasports 1)

19:30 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ (Novasports 2)

Football League (7η αγωνιστική)

15:00 Τρίκαλα - Βέροια (ΕΡΤ3)

Premier League (12η αγωνιστική)

14:30 Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Γουέστ Χαμ

17:00 Σαουθάμπτον - Έβερτον

17:00 Τότεναμ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 Νιουκάστλ - Μπόρνμουθ

19:30 Λέστερ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 2)

LaLiga (13η αγωνιστική)

14:00 Αλαβές - Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

17:00 Βαλένθια - Γρανάδα (Cosmote Sport 2)

19:30 Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 3)

22:00 Μπαρτσελόνα - Θέλτα (Cosmote Sport 2)

Serie A (12η αγωνιστική)

16:00 Μπρέσια - Τορίνο (Novasports 2)

19:00 Ίντερ - Βερόνα (Novasports 3)

21:45 Νάπολι - Τζένοα (Novasports 1)

Bundesliga (11η αγωνιστική)

16:30 Σάλκε - Ντίσελντορφ (Cosmote Sport 7)

16:30 Πάντερμπορν - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Χέρτα Βερολίνου - Λειψία (Cosmote Sport 3)

16:30 Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπάγερν Μονάχου - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 1)

Ligue 1 (13η αγωνιστική)

18:30 Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 4)

21:00 Στρασμπούρ - Νιμ

21:00 Μονακό - Ντιζόν

21:00 Λιλ - Μετς

21:00 Ρεμς - Ανζέ

Eredivisie (13η αγωνιστική)

19:30 Χέερενφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ

20:45 Φορτούνα Σιτάρντ - Ντεν Χάαγκ

21:49 Χέρακλες - Φένλο

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

17:30 Ρίο Άβε - Σετούμπαλ

22:00 Σάντα Κλάρα - Μπενφίκα

22:30 Φαμαλικάο - Μορεϊρένσε

ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο ανδρών (προημιτελικά)

17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

18:00 ΑΕΚ - Ρέθυμνο (EΡΤ Sports)

20:00 Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου (EΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Ανατόλια

17:00 Οίαξ Ναυπλίου - Αγρίνιο

17:00 Απόλλων Πατρών - Ολυμπιακός

17:00 Ελευθερούπολη - Κόροιβος Αμαλιάδας

17:00 Τρίτων - Παγκράτι

17:00 Δάφνη Δαφνίου - Ψυχικό

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

13:00 Ολυμπιακός - Μελίσσια

16:00 Νίκη Λευκάδας - ΠΑΟΚ

17:00 Εσπερίδες Καλλιθέας - Παναθηναϊκός

17:30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Ελευθερία Μοσχάτου

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (2η αγωνιστική)

16:00 Ολυμπιακός - ΟΦΗ

18:00 Παμβοχαϊκός - ΠΑΟΚ

18:30 Κηφισιά - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

19:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ηρακλής

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

18:00 Μαρκόπουλο - Θέτις

18:00 Ηλιούπολη - Ηλυσιακός

18:30 Αίας Ευόσμου - Παναθηναϊκός

19:00 ΑΟ Θήρας - Πανναξιακός

20:00 Άρης - Πορφύρας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Δούκας - Άρης Νίκαιας

18:00 Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους

18:00 Ολυμπιακός - Πυλαία

18:00 Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ

20:30 Ιωνικός Ν.Φ. - ΑΕΚ

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

15:30 Βέροια - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

16:30 Πανόραμα - Αναγέννηση Άρτας

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

14:00 Γλυφάδα - Υδραϊκός (ΕΡΤ Sports)

15:30 ΠΑΟΚ - Παλαιό Φάληρο

17:00 Χίος - Εθνικός Πειραιά

19:00 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

Α’ εθνική γυναικών (Α’ όμιλος, 7η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Βουλιαγμένη

17:00 Γλυφάδα - Ολυμπιακός

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία