Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (28/11)
28/11/2021 07:45
28/11/2021 07:45
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (11η αγωνιστική)
15:00 ΟΦΗ - Ιωνικός (Cosmote Sport 2)
15:00 Ολυμπιακός - Βόλος (Novasports Prime)
19:30 ΠΑΟΚ - Άρης (Novasports Prime)
19:30 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (Cosmote Sport 1)
Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 5η αγωνιστική)
14:45 Ηρακλής - ΑΕΛ (ΕΡΤ3)
14:45 Βέροια - Τρίκαλα
14:45 Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β'
14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
14:45 Πιερικός - Νίκη Βόλου
14:45 Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας
14:45 Θεσπρωτός - Καβάλα
Super League 2 (Νότιος όμιλος, 5η αγωνιστική)
14:45 Ηρόδοτος - Καλλιθέα
14:45 Λεβαδειακός - Ιεράπετρα
14:45 Ρόδος - Ζάκυνθος
14:45 Επισκοπή - Χανιά
17:00 Κηφισιά - Διαγόρας Ρόδου (ΕΡΤ3)
Premier League (13η αγωνιστική)
16:00 Μπρέντφορντ - Έβερτον (Cosmote Sport 9)
16:00 Μπέρνλι - Τότεναμ (Cosmote Sport 4)
16:00 Λέστερ - Γουότφορντ (Cosmote Sport 7)
16:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 1)
18:30 Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 2)
LaLiga (15η αγωνιστική)
15:00 Ρεάλ Μπέτις - Λεβάντε (Novasports 1)
17:15 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 1)
19:30 Κάδιθ - Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports 1)
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη (Novasports 1)
Serie A (14η αγωνιστική)
13:30 Ουντινέζε- Τζένοα (Cosmote Sport 3)
16:00 Μίλαν - Σασουόλο (Cosmote Sport 3)
16:00 Σπέτσια - Μπολόνια (Cosmote Sport 8)
19:00 Ρόμα - Τορίνο (Cosmote Sport 3)
21:45 Νάπολι - Λάτσιο (Cosmote Sport 2)
Bundesliga (12η αγωνιστική)
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ουνιόν Βερολίνου (Novasports 3)
18:30 Λειψία - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports 3)
Ligue 1 (15η αγωνιστική)
14:00 Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 2)
16:00 Μπορντό - Μπρεστ
16:00 Λοριάν - Ναντ
16:00 Μονακό - Στρασμπούρ (Novasports 2)
16:00 Ρεμς - Κλερμόν
18:00 Μονπελιέ - Λιόν (Novasports 2)
21:45 Μαρσέιγ - Τρουά (Novasports 2)
Eredivisie (14η αγωνιστική)
13:15 Σπάρτα Ρότερνταμ - Άγιαξ (Novasports 5)
15:30 Τβέντε - Φέγενορντ (Novasports 5)
15:30 Ουτρέχτη - Χέρακλες
17:45 Χέιρενφεϊν - Αϊντχόφεν (Novasports 4)
21:00 Φίτεσε - Άλκμααρ
Primeira Liga (12η αγωνιστική)
17:30 Μαρίτιμο - Πάσος Φερέιρα
20:00 Σπόρτινγκ Λισαβώνας - Τοντέλα (Cosmote Sport 7)
22:30 Πόρτο - Βιτόρια Γκιμαράες (Cosmote Sport 8)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 (Β’ φάση, 2η αγωνιστική)
17:00 Ελλάδα - Λευκορωσία (Novasports News)
18:00 Τουρκία - Μ. Βρετανία (Novasports 5)
Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)
12:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Χανιά (Youtube)
12:30 Εσπερίδες Καλλιθέας - ΠΑΟΚ (Youtube)
15:00 Νίκη Λευκάδας - Ελευθερία Μοσχάτου (Youtube)
17:45 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (Youtube)
ΒΟΛΕΪ
Volley League ανδρών (5η αγωνιστική)
17:00 Φίλιππος Βέροιας - Κηφισιά (Youtube)
Volley League γυναικών (10η αγωνιστική)
17:00 Αμαζόνες - ΑΟ Θήρας
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Handball Premier (9η αγωνιστική)
16:00 Ολυμπιακός - Άρης Νίκαιας
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (11η αγωνιστική)
15:00 ΟΦΗ - Ιωνικός (Cosmote Sport 2)
15:00 Ολυμπιακός - Βόλος (Novasports Prime)
19:30 ΠΑΟΚ - Άρης (Novasports Prime)
19:30 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (Cosmote Sport 1)
Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 5η αγωνιστική)
14:45 Ηρακλής - ΑΕΛ (ΕΡΤ3)
14:45 Βέροια - Τρίκαλα
14:45 Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β'
14:45 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
14:45 Πιερικός - Νίκη Βόλου
14:45 Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας
14:45 Θεσπρωτός - Καβάλα
Super League 2 (Νότιος όμιλος, 5η αγωνιστική)
14:45 Ηρόδοτος - Καλλιθέα
14:45 Λεβαδειακός - Ιεράπετρα
14:45 Ρόδος - Ζάκυνθος
14:45 Επισκοπή - Χανιά
17:00 Κηφισιά - Διαγόρας Ρόδου (ΕΡΤ3)
Premier League (13η αγωνιστική)
16:00 Μπρέντφορντ - Έβερτον (Cosmote Sport 9)
16:00 Μπέρνλι - Τότεναμ (Cosmote Sport 4)
16:00 Λέστερ - Γουότφορντ (Cosmote Sport 7)
16:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 1)
18:30 Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 2)
LaLiga (15η αγωνιστική)
15:00 Ρεάλ Μπέτις - Λεβάντε (Novasports 1)
17:15 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 1)
19:30 Κάδιθ - Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports 1)
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη (Novasports 1)
Serie A (14η αγωνιστική)
13:30 Ουντινέζε- Τζένοα (Cosmote Sport 3)
16:00 Μίλαν - Σασουόλο (Cosmote Sport 3)
16:00 Σπέτσια - Μπολόνια (Cosmote Sport 8)
19:00 Ρόμα - Τορίνο (Cosmote Sport 3)
21:45 Νάπολι - Λάτσιο (Cosmote Sport 2)
Bundesliga (12η αγωνιστική)
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ουνιόν Βερολίνου (Novasports 3)
18:30 Λειψία - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports 3)
Ligue 1 (15η αγωνιστική)
14:00 Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 2)
16:00 Μπορντό - Μπρεστ
16:00 Λοριάν - Ναντ
16:00 Μονακό - Στρασμπούρ (Novasports 2)
16:00 Ρεμς - Κλερμόν
18:00 Μονπελιέ - Λιόν (Novasports 2)
21:45 Μαρσέιγ - Τρουά (Novasports 2)
Eredivisie (14η αγωνιστική)
13:15 Σπάρτα Ρότερνταμ - Άγιαξ (Novasports 5)
15:30 Τβέντε - Φέγενορντ (Novasports 5)
15:30 Ουτρέχτη - Χέρακλες
17:45 Χέιρενφεϊν - Αϊντχόφεν (Novasports 4)
21:00 Φίτεσε - Άλκμααρ
Primeira Liga (12η αγωνιστική)
17:30 Μαρίτιμο - Πάσος Φερέιρα
20:00 Σπόρτινγκ Λισαβώνας - Τοντέλα (Cosmote Sport 7)
22:30 Πόρτο - Βιτόρια Γκιμαράες (Cosmote Sport 8)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 (Β’ φάση, 2η αγωνιστική)
17:00 Ελλάδα - Λευκορωσία (Novasports News)
18:00 Τουρκία - Μ. Βρετανία (Novasports 5)
Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)
12:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Χανιά (Youtube)
12:30 Εσπερίδες Καλλιθέας - ΠΑΟΚ (Youtube)
15:00 Νίκη Λευκάδας - Ελευθερία Μοσχάτου (Youtube)
17:45 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός (Youtube)
ΒΟΛΕΪ
Volley League ανδρών (5η αγωνιστική)
17:00 Φίλιππος Βέροιας - Κηφισιά (Youtube)
Volley League γυναικών (10η αγωνιστική)
17:00 Αμαζόνες - ΑΟ Θήρας
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Handball Premier (9η αγωνιστική)
16:00 Ολυμπιακός - Άρης Νίκαιας
ΣΧΟΛΙΑ