Γ' εθνική: Η δράση στους ομίλους του Βορρά
20/10/2019 18:15
20/10/2019 18:15
Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική των ομίλων του Βορρά στη Γ’ εθνική:
1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1
Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-0
Δόξα Θεολόγου - Κεραυνός Πέρνης 0-2
Ορφέας Ξάνθης - Κιλκισιακός 0-2
Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0
Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου 3-0
Η βαθμολογία:
Νέστος Χρυσούπολης 12
Αετός Ορφανού 11
Πανσερραϊκός 11
Πανδραμαϊκός 10
Κεραυνός Πέρνης 8
Απόλλων Παραλιμνίου 7
Δόξα Κάτω Καμήλας 7
Άρης Αβάτου 5
Ορφέας Ξάνθης 3
Ένωση Αλεξανδρούπολης 3
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3
Κιλκισιακός 3
Δόξα Θεολόγου 1
Η επόμενη αγωνιστική (27/10):
15:00 Πανδραμαϊκός - Αετός Ορφανού
15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Δόξα Θεολόγου
15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Ορφέας Ξάνθης
15:00 Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης
15:00 Κιλκισιακός - Απόλλων Παραλιμνίου
15:00 Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός
2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα 4-0
Νίκη Αγκαθιάς - Αστραπή Μεσοποταμιάς 1-0
Γιαννιτσά - Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 2-0
Η βαθμολογία:
Αλμωπός Αριδαίας 18
Μακεδονικός 13
Θερμαϊκός Θέρμης 12
Γιαννιτσά 12
Ν. Καλλικράτεια 10
Θύελλα Σαρακηνών 7
Αγροτικός Αστέρας 7
ΠΑΣ Φλώρινα 7
Νίκη Αγκαθιάς 7
Ποσειδών Μηχανιώνας 7
Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 4
Αστραπή Μεσοποταμίας 4
Εδεσσαϊκός 2
ΑΟ Σειρήνα 0
* Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.
Η επόμενη αγωνιστική (27/10):
15:00 ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας
15:00 Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς
15:00 Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα
15:00 Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά
15:00 Ν. Καλλικράτεια - Ποσειδών Μηχανιώνας
15:00 Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Αλμωπός Αριδαίας
Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική των ομίλων του Βορρά στη Γ’ εθνική:
1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1
Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Ν. Ζυγού 2-0
Δόξα Θεολόγου - Κεραυνός Πέρνης 0-2
Ορφέας Ξάνθης - Κιλκισιακός 0-2
Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0
Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου 3-0
Η βαθμολογία:
Νέστος Χρυσούπολης 12
Αετός Ορφανού 11
Πανσερραϊκός 11
Πανδραμαϊκός 10
Κεραυνός Πέρνης 8
Απόλλων Παραλιμνίου 7
Δόξα Κάτω Καμήλας 7
Άρης Αβάτου 5
Ορφέας Ξάνθης 3
Ένωση Αλεξανδρούπολης 3
Ηρακλής Ν. Ζυγού 3
Κιλκισιακός 3
Δόξα Θεολόγου 1
Η επόμενη αγωνιστική (27/10):
15:00 Πανδραμαϊκός - Αετός Ορφανού
15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Δόξα Θεολόγου
15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Ορφέας Ξάνθης
15:00 Κεραυνός Πέρνης - Νέστος Χρυσούπολης
15:00 Κιλκισιακός - Απόλλων Παραλιμνίου
15:00 Ένωση Αλεξανδρούπολης - Πανσερραϊκός
2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα 4-0
Νίκη Αγκαθιάς - Αστραπή Μεσοποταμιάς 1-0
Γιαννιτσά - Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας 0-2
Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 2-0
Η βαθμολογία:
Αλμωπός Αριδαίας 18
Μακεδονικός 13
Θερμαϊκός Θέρμης 12
Γιαννιτσά 12
Ν. Καλλικράτεια 10
Θύελλα Σαρακηνών 7
Αγροτικός Αστέρας 7
ΠΑΣ Φλώρινα 7
Νίκη Αγκαθιάς 7
Ποσειδών Μηχανιώνας 7
Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 4
Αστραπή Μεσοποταμίας 4
Εδεσσαϊκός 2
ΑΟ Σειρήνα 0
* Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.
Η επόμενη αγωνιστική (27/10):
15:00 ΑΟ Σειρήνα - Αστραπή Μεσοποταμίας
15:00 Θύελλα Σαρακηνών - Νίκη Αγκαθιάς
15:00 Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΣ Φλώρινα
15:00 Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά
15:00 Ν. Καλλικράτεια - Ποσειδών Μηχανιώνας
15:00 Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Αλμωπός Αριδαίας
ΣΧΟΛΙΑ