Β' εθνική: Ο πανηγυρισμός που έγινε viral (video)

Ο ιδιοκτήτης του ΑΟ Τρίκαλα Ηλίας Αϊβαζόγλου... τρελάθηκε με το δεύτερο γκολ της ομάδας του στη Δράμα

09/02/2019 21:35

Τα Τρίκαλα πήραν πολύ μεγάλη νίκη επί της Δόξας στη Δράμα, αφού παρότι βρέθηκαν χάνουν με 1-0 από το 18' και έμειναν με δέκα παίκτες στο 31', κατάφεραν να γυρίσουν το ματς στο δεύτερο ημίχρονο και με δύο γκολ του Τριανταφυλλάκου να πάρουν βαθιά βαθμολογική ανάσα.

Αυτός που το χάρηκε περισσότερο, ήταν ο ιδιοκτήτης του ΑΟΤ Ηλίας Αϊβαζόγλου. Μόλις είδε τη μπάλα για δεύτερη φορά στα δίχτυα των γηπεδούχων, άρχισε να τρέχει πέρα-δώθε στην κερκίδα, υπό τις ιαχές έτερου Τρικαλινού.