Την Κυριακή 21 Οκτωβρίου το ντέρμπι Άρη - ΠΑΟΚ
01/10/2018 16:43
01/10/2018 16:43
Απογευματινό θα είναι το ντέρμπι μεταξύ Άρη και ΠΑΟΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για την 7η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 19:00.
Το πρόγραμμα από την 7η μέχρι την 11η αγωνιστική, όπως ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος:
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10
16:00 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ - Λαμία (AEL FC Arena) NOVA
Κυριακή 21/10
18:15 Λεβαδειακός - Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης - ΠΑΟΚ ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ - Ολυμπιακός ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 22/10
19:00 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/10
17:15 ΑΕΛ - ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία - Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ - Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA
Κυριακή 28/10
17:15 Πανιώνιος - Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός - Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Δευτέρα 29/10
19:00 Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 3/11
16:00 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος - Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 4/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Άρης - Ολυμπιακός ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 5/11
19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/11
17:15 ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη - Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός - ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 11/11
15:00 ΑΕΚ - Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA
Δευτέρα 12/11
19:00 Απόλλων Σμύρνης - Άρης ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/11
16:00 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
19:00 Παναιτωλικός - ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ - Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Κυριακή 25/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Ατρόμητος - Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ - Άρης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 26/11
19:30 Πανιώνιος - Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
Απογευματινό θα είναι το ντέρμπι μεταξύ Άρη και ΠΑΟΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για την 7η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 19:00.
Το πρόγραμμα από την 7η μέχρι την 11η αγωνιστική, όπως ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος:
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 20/10
16:00 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ - Λαμία (AEL FC Arena) NOVA
Κυριακή 21/10
18:15 Λεβαδειακός - Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης - ΠΑΟΚ ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ - Ολυμπιακός ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 22/10
19:00 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 27/10
17:15 ΑΕΛ - ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία - Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ - Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA
Κυριακή 28/10
17:15 Πανιώνιος - Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός - Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Δευτέρα 29/10
19:00 Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 3/11
16:00 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος - Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 4/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Άρης - Ολυμπιακός ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 5/11
19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/11
17:15 ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη - Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός - ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
Κυριακή 11/11
15:00 ΑΕΚ - Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA
Δευτέρα 12/11
19:00 Απόλλων Σμύρνης - Άρης ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/11
16:00 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
19:00 Παναιτωλικός - ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ - Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA
Κυριακή 25/11
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Ατρόμητος - Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ - Άρης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA
Δευτέρα 26/11
19:30 Πανιώνιος - Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
ΣΧΟΛΙΑ