ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Απαίτηση για νταμπλ και μια συγγνώμη

Μέσω του match report του αγώνα με τη ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ απολογήθηκε ο Δικέφαλος στον κόσμο του

14/12/2018 10:47

Η πολύ άσχημη ήττα με 3-1 από τη ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ και ο αποκλεισμός από τη συνέχεια του Γιουρόπα Λιγκ πίκραναν τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ. Στο match report η ΠΑΕ προχώρησε σε αυτοκριτική ζητώντας συγγνώμη.

Αναλυτικά:

"Η κάκιστη πορεία του ΠΑΟΚ στους φετινούς ομίλους του Europa, έκλεισε με την τρίτη ήττα σε τρία ματς στην Τούμπα. Ο ΠΑΟΚ ήθελε νίκη και παράλληλα ήττα της Βίντι, αλλά στο πρώτο ημίχρονο… ξέχασε να ασχοληθεί με το δικό του παιχνίδι και έμοιαζε να έχει το αυτί κολλημένο στο ραδιόφωνο για να μαθαίνει νέα από την Ουγγαρία.

Η ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ εκμεταλλεύτηκε ότι μπορούσε και… εκδικήθηκε με 3 γρήγορα γκολ την ήττα της στο πρώτο ματς και με το τελικό 1-3 πήρε τη νίκη και την πρόκριση στους 32.

Αυτό που έμεινε ήταν η απαίτηση για νταμπλ από τον κόσμο και μια συγγνώμη των παικτών προς εκείνους".