ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (24/8)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 24/08/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (24/8)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (1η αγωνιστική)

19:00 Λαμία - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)

21:00 Άρης - ΟΦΗ (Novasports 4)

21:30 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2)

Premier League (3η αγωνιστική)

14:30 Νόριτς - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπράιτον - Σαουθάμπτον

17:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 2)

17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λέστερ

17:00 Γουότφορντ - Γουέστ Χαμ

19:30 Λίβερπουλ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (2η αγωνιστική)

18:00 Οσασούνα - Έιμπαρ (Cosmote Sport 6)

20:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

22:00 Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 6)

22:00 Θέλτα - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

Serie A (1η αγωνιστική)

19:00 Πάρμα - Γιουβέντους (Novasports 1)

21:45 Φιορεντίνα - Νάπολι (Novasports 1)

Bundesliga (2η αγωνιστική)

16:30 Μάιντς - Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 4)

16:30 Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)

16:30 Πάντερμπορν - Φράιμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 7)

19:30 Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (3η αγωνιστική)

21:00 Ανζέ - Μετς

21:00 Ντιζόν - Μπορντό (Novasports 3)

21:00 Αμιάν - Ναντ

21:00 Μπρεστ - Ρεμς

Eredivisie (4η αγωνιστική)

19:30 Βίλεμ - Έμεν

20:45 Χέρακλες - Φίτεσε

21:45 Χέερενφεεν - Τβέντε (Novasports 4)

Primeira Liga (3η αγωνιστική)

21:00 Μπενφίκα - Πόρτο (Cosmote Sport 8)

23:30 Μποαβίστα - Πάσος Φερέιρα

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (1η αγωνιστική)

19:00 Λαμία - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)

21:00 Άρης - ΟΦΗ (Novasports 4)

21:30 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2)

Premier League (3η αγωνιστική)

14:30 Νόριτς - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπράιτον - Σαουθάμπτον

17:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 2)

17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Λέστερ

17:00 Γουότφορντ - Γουέστ Χαμ

19:30 Λίβερπουλ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (2η αγωνιστική)

18:00 Οσασούνα - Έιμπαρ (Cosmote Sport 6)

20:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

22:00 Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 6)

22:00 Θέλτα - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

Serie A (1η αγωνιστική)

19:00 Πάρμα - Γιουβέντους (Novasports 1)

21:45 Φιορεντίνα - Νάπολι (Novasports 1)

Bundesliga (2η αγωνιστική)

16:30 Μάιντς - Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 4)

16:30 Άουγκσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)

16:30 Πάντερμπορν - Φράιμπουργκ (Cosmote Sport 9)

16:30 Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 7)

19:30 Σάλκε - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (3η αγωνιστική)

21:00 Ανζέ - Μετς

21:00 Ντιζόν - Μπορντό (Novasports 3)

21:00 Αμιάν - Ναντ

21:00 Μπρεστ - Ρεμς

Eredivisie (4η αγωνιστική)

19:30 Βίλεμ - Έμεν

20:45 Χέρακλες - Φίτεσε

21:45 Χέερενφεεν - Τβέντε (Novasports 4)

Primeira Liga (3η αγωνιστική)

21:00 Μπενφίκα - Πόρτο (Cosmote Sport 8)

23:30 Μποαβίστα - Πάσος Φερέιρα

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία