ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (21/9)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 21/09/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (21/9)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (4η αγωνιστική)

17:15 Βόλος - ΟΦΗ (Novasports 1)

19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (Novasports 2)

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΚ (ΕΡΤ Sports)

Premier League (6η αγωνιστική)

14:30 Λέστερ - Τότεναμ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Νόριτς

17:00 Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ (Cosmote Sport 2)

19:30 Νιουκάστλ - Μπράιτον (Cosmote Sport 2)

LaLiga (5η αγωνιστική)

14:00 Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

17:00 Λεβάντε - Έιμπαρ (Cosmote Sport 9)

19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα (Cosmote Sport 1)

22:00 Γρανάδα - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

Serie A (4η αγωνιστική)

16:00 Ουντινέζε - Μπρέσια (Novasports 2)

19:00 Γιουβέντους - Βερόνα (Novasports 2)

21:45 Μίλαν - Ίντερ (Novasports 1)

Bundesliga (5η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Μπάγερν Μονάχου - Κολονία (Cosmote Sport 3)

16:30 Χέρτα Βερολίνου - Πάντερμπορν

16:30 Φράιμπουργκ - Άουγκσμπουργκ

19:30 Βέρντερ Βρέμης - Λειψία (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (6η αγωνιστική)

18:30 Μαρσέιγ - Μονπελιέ (Novasports 4)

21:00 Μπορντό - Μπρεστ

21:00 Μετς - Αμιάν

21:00 Νις - Ντιζόν

21:00 Νιμ - Τουλούζ (Novasports 3)

21:00 Ρεμς - Μονακό

Eredivisie (7η αγωνιστική)

19:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Βααλβάικ

20:45 Γκρόνινγκεν - Τσβόλε

20:45 Βίλεμ - Φένλο

21:45 Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ

Primeira Liga (6η αγωνιστική)

20:00 Μπελενένσες - Ρίο Άβε

22:30 Μορεϊρένσε - Μπενφίκα (Cosmote Sport 9)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο Ελλάδας (Α’ φάση, 2η αγωνιστική)

17:00 Ερμής Λαγκαδά - Ολυμπιακός

Κύπελλο Ελλάδας γυναικών (Α’ φάση, 2η αγωνιστική)

16:00 Άρης - Ηρακλής


ΒΟΛΕΪ

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών (Β’ φάση)

17:00 Ολλανδία - Γερμανία

18.30 Ρωσία - Ελλάδα (ΕΡΤ3)

18:30 Σερβία - Τσεχία

20.30 Γαλλία - Φινλανδία

21:00 Πολωνία - Ισπανία

21.30 Σλοβενία - Βουλγαρία

21:30 Βέλγιο - Ουκρανία


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

16:00 Φαίακας Κέρκυρας - Άρης Νίκαιας

17:00 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

18:00 Δράμα - Αερωπός Έδεσσας

18:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας - Διομήδης Άργους

18:00 Φίλιππος Βέροιας - Δούκας

19:00 Ολυμπιακός - Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (4η αγωνιστική)

17:15 Βόλος - ΟΦΗ (Novasports 1)

19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος (Novasports 2)

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΚ (ΕΡΤ Sports)

Premier League (6η αγωνιστική)

14:30 Λέστερ - Τότεναμ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Νόριτς

17:00 Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ (Cosmote Sport 2)

19:30 Νιουκάστλ - Μπράιτον (Cosmote Sport 2)

LaLiga (5η αγωνιστική)

14:00 Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

17:00 Λεβάντε - Έιμπαρ (Cosmote Sport 9)

19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα (Cosmote Sport 1)

22:00 Γρανάδα - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 2)

Serie A (4η αγωνιστική)

16:00 Ουντινέζε - Μπρέσια (Novasports 2)

19:00 Γιουβέντους - Βερόνα (Novasports 2)

21:45 Μίλαν - Ίντερ (Novasports 1)

Bundesliga (5η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Μπάγερν Μονάχου - Κολονία (Cosmote Sport 3)

16:30 Χέρτα Βερολίνου - Πάντερμπορν

16:30 Φράιμπουργκ - Άουγκσμπουργκ

19:30 Βέρντερ Βρέμης - Λειψία (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (6η αγωνιστική)

18:30 Μαρσέιγ - Μονπελιέ (Novasports 4)

21:00 Μπορντό - Μπρεστ

21:00 Μετς - Αμιάν

21:00 Νις - Ντιζόν

21:00 Νιμ - Τουλούζ (Novasports 3)

21:00 Ρεμς - Μονακό

Eredivisie (7η αγωνιστική)

19:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Βααλβάικ

20:45 Γκρόνινγκεν - Τσβόλε

20:45 Βίλεμ - Φένλο

21:45 Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ

Primeira Liga (6η αγωνιστική)

20:00 Μπελενένσες - Ρίο Άβε

22:30 Μορεϊρένσε - Μπενφίκα (Cosmote Sport 9)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο Ελλάδας (Α’ φάση, 2η αγωνιστική)

17:00 Ερμής Λαγκαδά - Ολυμπιακός

Κύπελλο Ελλάδας γυναικών (Α’ φάση, 2η αγωνιστική)

16:00 Άρης - Ηρακλής


ΒΟΛΕΪ

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών (Β’ φάση)

17:00 Ολλανδία - Γερμανία

18.30 Ρωσία - Ελλάδα (ΕΡΤ3)

18:30 Σερβία - Τσεχία

20.30 Γαλλία - Φινλανδία

21:00 Πολωνία - Ισπανία

21.30 Σλοβενία - Βουλγαρία

21:30 Βέλγιο - Ουκρανία


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

16:00 Φαίακας Κέρκυρας - Άρης Νίκαιας

17:00 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

18:00 Δράμα - Αερωπός Έδεσσας

18:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας - Διομήδης Άργους

18:00 Φίλιππος Βέροιας - Δούκας

19:00 Ολυμπιακός - Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία