ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (2/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 02/11/2019 08:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (2/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (9η αγωνιστική)

19:30 Πανιώνιος - Άρης (Novasports 2)

20:00 Ξάνθη - Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

Football League (6η αγωνιστική)

15:00 Νίκη Βόλου - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

15:00 Άρης Αβάτου - Κιλκισιακός

Premier League (11η αγωνιστική)

14:30 Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)

17:00 Γουέστ Χαμ - Νιουκάστλ

17:00 Άρσεναλ - Γουλβς

17:00 Άστον Βίλα - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 2)

17:00 Μπράιτον - Νόριτς

17:00 Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον

17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι

19:30 Γουότφορντ - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

LaLiga (12η αγωνιστική)

14:00 Εσπανιόλ - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

17:00 Λεβάντε - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 5)

19:30 Σεβίλλη - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

Serie A (11η αγωνιστική)

16:00 Ρόμα - Νάπολι (Novasports 1)

19:00 Μπολόνια - Ίντερ (Novasports 1)

21:45 Τορίνο - Γιουβέντους (Novasports 1)

Bundesliga (10η αγωνιστική)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Φράιμπουργκ

16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 9)

16:30 Λειψία- Μάιντς (Cosmote Sport 7)

16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 8)

19:30 Ουνιόν Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (12η αγωνιστική)

18:30 Μαρσέιγ - Λιλ (Novasports 3)

21:00 Ανζέ - Στρασμπούρ

21:00 Νιμ - Ρεν

21:00 Αμιάν - Μπρεστ

21:00 Μετς - Μονπελιέ

21:00 Τουλούζ - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (11η αγωνιστική)

19:30 Βάαλβαϊκ - Χέρακλες

20:45 Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν (Novasports 4)

21:45 Άλκμααρ - Τβέντε

Primeira Liga (8η αγωνιστική)

20:00 Μπενφίκα - Ρίο Άβε (Cosmote Sport 7)

22:30 Μορεϊρένσε - Βιτόρια Γκιμαράες

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

15:45 Άρης - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 2)

15:45 Ιωνικός Νίκαιας - Ηρακλής (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 4)

15:45 Λαύριο - Ρέθυμνο (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 3)

15:45 ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 1)

17:00 ΑΕΚ - Πανιώνιος (Cosmote Sport 4)

17:45 Προμηθέας Πατρών - Περιστέρι (ΕΡΤ Sports)

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

16:00 Χανιά - Ολυμπιακός

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

17:00 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

18:00 Παμβοχαϊκός - Ελπίδα Αμπελοκήπων

18:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

18:00 Μαρκόπουλο - Ηλιούπολη

18:00 ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός

19:00 Πανναξιακός - Αίας Ευόσμου

19:00 Θέτις - Άρης

19:00 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

20:00 Πορφύρας - ΑΟ Θήρας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 ΠΑΟΚ - Δράμα

18:00 Φαίακας - Δούκας

18:45 Άρης Νίκαιας - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

15:00 ΠΑΟΚ - Πανόραμα

18:00 Νέα Ιωνία - Προσοτσάνη

18:00 Αναγέννηση Άρτας - Βέροια

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

14:00 Πανιώνιος - Γλυφάδα (ΕΡΤ Sports)

14:00 Βουλιαγμένη - Χίος

17:00 Εθνικός - Παναθηναϊκός

18:00 Υδραϊκός - ΠΑΟΚ

18:30 Απόλλων Σμύρνης - Χανιά

20:00 Παλαιό Φάληρο - Ολυμπιακός

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (9η αγωνιστική)

19:30 Πανιώνιος - Άρης (Novasports 2)

20:00 Ξάνθη - Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

Football League (6η αγωνιστική)

15:00 Νίκη Βόλου - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

15:00 Άρης Αβάτου - Κιλκισιακός

Premier League (11η αγωνιστική)

14:30 Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)

17:00 Γουέστ Χαμ - Νιουκάστλ

17:00 Άρσεναλ - Γουλβς

17:00 Άστον Βίλα - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 2)

17:00 Μπράιτον - Νόριτς

17:00 Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον

17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι

19:30 Γουότφορντ - Τσέλσι (Cosmote Sport 1)

LaLiga (12η αγωνιστική)

14:00 Εσπανιόλ - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

17:00 Λεβάντε - Μπαρτσελόνα (Cosmote Sport 5)

19:30 Σεβίλλη - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

Serie A (11η αγωνιστική)

16:00 Ρόμα - Νάπολι (Novasports 1)

19:00 Μπολόνια - Ίντερ (Novasports 1)

21:45 Τορίνο - Γιουβέντους (Novasports 1)

Bundesliga (10η αγωνιστική)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Φράιμπουργκ

16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου (Cosmote Sport 3)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 9)

16:30 Λειψία- Μάιντς (Cosmote Sport 7)

16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Βόλφσμπουργκ (Cosmote Sport 8)

19:30 Ουνιόν Βερολίνου - Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (12η αγωνιστική)

18:30 Μαρσέιγ - Λιλ (Novasports 3)

21:00 Ανζέ - Στρασμπούρ

21:00 Νιμ - Ρεν

21:00 Αμιάν - Μπρεστ

21:00 Μετς - Μονπελιέ

21:00 Τουλούζ - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (11η αγωνιστική)

19:30 Βάαλβαϊκ - Χέρακλες

20:45 Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν (Novasports 4)

21:45 Άλκμααρ - Τβέντε

Primeira Liga (8η αγωνιστική)

20:00 Μπενφίκα - Ρίο Άβε (Cosmote Sport 7)

22:30 Μορεϊρένσε - Βιτόρια Γκιμαράες

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

15:45 Άρης - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 2)

15:45 Ιωνικός Νίκαιας - Ηρακλής (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 4)

15:45 Λαύριο - Ρέθυμνο (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 3)

15:45 ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ Play 1)

17:00 ΑΕΚ - Πανιώνιος (Cosmote Sport 4)

17:45 Προμηθέας Πατρών - Περιστέρι (ΕΡΤ Sports)

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

16:00 Χανιά - Ολυμπιακός

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

17:00 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

18:00 Παμβοχαϊκός - Ελπίδα Αμπελοκήπων

18:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

18:00 Μαρκόπουλο - Ηλιούπολη

18:00 ΠΑΟΚ - Ηλυσιακός

19:00 Πανναξιακός - Αίας Ευόσμου

19:00 Θέτις - Άρης

19:00 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

20:00 Πορφύρας - ΑΟ Θήρας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 ΠΑΟΚ - Δράμα

18:00 Φαίακας - Δούκας

18:45 Άρης Νίκαιας - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

15:00 ΠΑΟΚ - Πανόραμα

18:00 Νέα Ιωνία - Προσοτσάνη

18:00 Αναγέννηση Άρτας - Βέροια

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

14:00 Πανιώνιος - Γλυφάδα (ΕΡΤ Sports)

14:00 Βουλιαγμένη - Χίος

17:00 Εθνικός - Παναθηναϊκός

18:00 Υδραϊκός - ΠΑΟΚ

18:30 Απόλλων Σμύρνης - Χανιά

20:00 Παλαιό Φάληρο - Ολυμπιακός

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία