Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (18/5)
18/05/2019 07:00
18/05/2019 07:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Κύπελλο Αγγλίας (τελικός)
19:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ (ΣΚΑΪ)
Serie A (37η αγωνιστική)
16:00 Ουντινέζε - Σπαλ (Novasports 1)
19:00 Τζένοα - Κάλιαρι (Novasports 2)
21:30 Σασουόλο - Ρόμα (Novasports 2)
Primera Division (38η αγωνιστική)
14:00 Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)
17:15 Χετάφε - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 5)
17:15 Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 7)
17:15 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 8)
17:15 Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Βαλένθια (Cosmote Sport 4)
21:45 Ντεπορτίβο Αλαβές - Χιρόνα
21:45 Θέλτα - Ράγιο Βαγεκάνο
21:45 Ουέσκα - Λεγανιές
Bundesliga (34η αγωνιστική)
16:30 Μάιντς - Χόφενχαϊμ
16:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 2)
16:30 Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 1)
16:30 Σάλκε - Στουτγκάρδη
16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ανόβερο
16:30 Χέρτα - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)
16:30 Φράιμπουργκ - Νυρεμβέργη
16:30 Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 9)
16:30 Βέρντερ Βρέμης - Λειψία
Ligue 1 (37η αγωνιστική)
22:00 Μονακό - Αμιάν(Novasports 5)
22:00 Σεντ Ετιέν - Νις
22:00 Γκινγκάμπ - Νιμ
22:00 Μπορντό - Ρεμς
22:00 Τουλούζ - Μαρσέιγ
22:00 Λιλ - Ανζέ
22:00 Μονπελιέ - Ναντ
22:00 Λιόν - Καέν
22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Ντιζόν (Novasports 3)
22:00 Στρασμπούρ - Ρεν
Primeira Liga (34η αγωνιστική)
17:30 Φεϊρένσε - Άβες
17:30 Μαρίτιμο - Μποαβίστα
17:30 Βιτόρια Σετούμπαλ - Ρίο Άβε
20:30 Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 3)
20:30 Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα (Cosmote Sport 1)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (πλέι οφ, 2ος αγώνας)
17:00 Προμηθέας Πατρών - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)
19:30 ΑΕΚ - Χολαργός (Cosmote Sport 4)
19:30 Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ Sports)
Α2 ανδρών (πλέι οφ, 2ος αγώνας)
17:00 Καστοριά - Καρδίτσα
Α2 ανδρών (πλέι άουτ, 2ος αγώνας)
17:00 Καβάλα - Απόλλων Πατρών
17:00 Μαρούσι - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 ανδρών (Πλέι οφ, θέσεις 3-4, 1ος αγώνας)
18:00 ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας
Α1 ανδρών (Πλέι άουτ, 3ος αγώνας)
18:00 Άρης Νίκαιας - ΧΑΝΘ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Κύπελλο Αγγλίας (τελικός)
19:00 Μάντσεστερ Σίτι - Γουότφορντ (ΣΚΑΪ)
Serie A (37η αγωνιστική)
16:00 Ουντινέζε - Σπαλ (Novasports 1)
19:00 Τζένοα - Κάλιαρι (Novasports 2)
21:30 Σασουόλο - Ρόμα (Novasports 2)
Primera Division (38η αγωνιστική)
14:00 Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)
17:15 Χετάφε - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 5)
17:15 Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 7)
17:15 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 8)
17:15 Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Βαλένθια (Cosmote Sport 4)
21:45 Ντεπορτίβο Αλαβές - Χιρόνα
21:45 Θέλτα - Ράγιο Βαγεκάνο
21:45 Ουέσκα - Λεγανιές
Bundesliga (34η αγωνιστική)
16:30 Μάιντς - Χόφενχαϊμ
16:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 2)
16:30 Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 1)
16:30 Σάλκε - Στουτγκάρδη
16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ανόβερο
16:30 Χέρτα - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)
16:30 Φράιμπουργκ - Νυρεμβέργη
16:30 Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 9)
16:30 Βέρντερ Βρέμης - Λειψία
Ligue 1 (37η αγωνιστική)
22:00 Μονακό - Αμιάν(Novasports 5)
22:00 Σεντ Ετιέν - Νις
22:00 Γκινγκάμπ - Νιμ
22:00 Μπορντό - Ρεμς
22:00 Τουλούζ - Μαρσέιγ
22:00 Λιλ - Ανζέ
22:00 Μονπελιέ - Ναντ
22:00 Λιόν - Καέν
22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Ντιζόν (Novasports 3)
22:00 Στρασμπούρ - Ρεν
Primeira Liga (34η αγωνιστική)
17:30 Φεϊρένσε - Άβες
17:30 Μαρίτιμο - Μποαβίστα
17:30 Βιτόρια Σετούμπαλ - Ρίο Άβε
20:30 Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 3)
20:30 Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα (Cosmote Sport 1)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (πλέι οφ, 2ος αγώνας)
17:00 Προμηθέας Πατρών - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)
19:30 ΑΕΚ - Χολαργός (Cosmote Sport 4)
19:30 Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ Sports)
Α2 ανδρών (πλέι οφ, 2ος αγώνας)
17:00 Καστοριά - Καρδίτσα
Α2 ανδρών (πλέι άουτ, 2ος αγώνας)
17:00 Καβάλα - Απόλλων Πατρών
17:00 Μαρούσι - Κόροιβος Αμαλιάδας
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 ανδρών (Πλέι οφ, θέσεις 3-4, 1ος αγώνας)
18:00 ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας
Α1 ανδρών (Πλέι άουτ, 3ος αγώνας)
18:00 Άρης Νίκαιας - ΧΑΝΘ
ΣΧΟΛΙΑ