ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (17/8)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 17/08/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (17/8)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League (2η αγωνιστική)

14:30 Άρσεναλ - Μπέρνλι (Cosmote Sport 1)

17:00 Άστον Βίλα - Μπόρνμουθ

17:00 Μπράιτον - Γουέστ Χαμ

17:00 Έβερτον - Γουότφορντ

17:00 Νόριτς - Νιουκάστλ

17:00 Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 2)

19:30 Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (1η αγωνιστική)

18:00 Θέλτα Βίγκο - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 4)

20:00 Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 1)

21:00 Μαγιόρκα - Έιμπαρ (Cosmote Sport 5)

22:00 Λεγανιές - Οσασούνα (Cosmote Sport 8)

22:00 Βιγιαρεάλ - Γρανάδα (Cosmote Sport 4)

Bundesliga (1η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Πάντερμπορν (Cosmote Sport 5)

16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

16:30 Φράιμπουργκ - Μάιντς

16:30 Βόλφσμπουργκ - Κολονία (Cosmote Sport 7)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Φορτούνα Ντίσελντορφ (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Σάλκε (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (2η αγωνιστική)

18:30 Ναντ - Μαρσέιγ (Novasports 2)

21:00 Μπορντό - Μονπελιέ

21:00 Μετς - Μονακό

21:00 Τουλούζ - Ντιζόν (Novasports 2)

21:00 Νιμ - Νις

21:00 Αμιάν - Λιλ

Eredivisie (3η αγωνιστική)

19:30 Ντεν Χάαγκ - Σπάρτα Ρότερνταμ

20:45 Φένλο - Άγιαξ (Novasports 3)

21:45 Έμεν - Χέερενφεεν

Primeira Liga (2η αγωνιστική)

18:30 Μορεϊρένσε - Ζιλ Βισέντε

21:00 Μπελενένσες - Μπενφίκα (Cosmote Sport 7)

23:30 Πόρτο - Βιτόρια Σετούμπαλ (Cosmote Sport 7)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 Ιταλία - Σερβία (ΕΡΤ Sports)

20:30 Ελλάδα - Τουρκία (ΕΡΤ Sports)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League (2η αγωνιστική)

14:30 Άρσεναλ - Μπέρνλι (Cosmote Sport 1)

17:00 Άστον Βίλα - Μπόρνμουθ

17:00 Μπράιτον - Γουέστ Χαμ

17:00 Έβερτον - Γουότφορντ

17:00 Νόριτς - Νιουκάστλ

17:00 Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 2)

19:30 Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (1η αγωνιστική)

18:00 Θέλτα Βίγκο - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 4)

20:00 Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sport 1)

21:00 Μαγιόρκα - Έιμπαρ (Cosmote Sport 5)

22:00 Λεγανιές - Οσασούνα (Cosmote Sport 8)

22:00 Βιγιαρεάλ - Γρανάδα (Cosmote Sport 4)

Bundesliga (1η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Πάντερμπορν (Cosmote Sport 5)

16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Άουγκσμπουργκ (Cosmote Sport 3)

16:30 Φράιμπουργκ - Μάιντς

16:30 Βόλφσμπουργκ - Κολονία (Cosmote Sport 7)

16:30 Βέρντερ Βρέμης - Φορτούνα Ντίσελντορφ (Cosmote Sport 8)

19:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Σάλκε (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (2η αγωνιστική)

18:30 Ναντ - Μαρσέιγ (Novasports 2)

21:00 Μπορντό - Μονπελιέ

21:00 Μετς - Μονακό

21:00 Τουλούζ - Ντιζόν (Novasports 2)

21:00 Νιμ - Νις

21:00 Αμιάν - Λιλ

Eredivisie (3η αγωνιστική)

19:30 Ντεν Χάαγκ - Σπάρτα Ρότερνταμ

20:45 Φένλο - Άγιαξ (Novasports 3)

21:45 Έμεν - Χέερενφεεν

Primeira Liga (2η αγωνιστική)

18:30 Μορεϊρένσε - Ζιλ Βισέντε

21:00 Μπελενένσες - Μπενφίκα (Cosmote Sport 7)

23:30 Πόρτο - Βιτόρια Σετούμπαλ (Cosmote Sport 7)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 Ιταλία - Σερβία (ΕΡΤ Sports)

20:30 Ελλάδα - Τουρκία (ΕΡΤ Sports)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία