ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (12/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 12/10/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (12/10)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά EURO 2020 (4ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

16:00 Γεωργία - Ιρλανδία (Cosmote Sport 2)

19:00 Δανία - Ελβετία (Cosmote Sport 3)

Προκριματικά EURO 2020 (6ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

19:00 Νήσοι Φερόες - Ρουμανία (Cosmote Sport 7)

21:45 Μάλτα - Σουηδία (Cosmote Sport 7)

21:45 Νορβηγία - Ισπανία (Cosmote Sport 3)

Προκριματικά EURO 2020 (10ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

19:00 Βοσνία - Φινλανδία (Cosmote Sport 2)

21:45 Ιταλία - Ελλάδα (OPEN, Cosmote Sport 1)

21:45 Λίχτενσταϊν - Αρμενία (Cosmote Sport 2)

Football League (3η αγωνιστική)

15:00 Πανασπροπυργιακός - Καβάλα (ΕΡΤ3)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

15:45 Περιστέρι - Πανιώνιος (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play1)

15:45 Κολοσσός Ρόδου - Λαύριο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play2)

15:45 Ηρακλής - Ρέθυμνο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play3)

15:45 Ήφαιστος Λήμνου - ΑΕΚ (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play4)

17:45 Ιωνικός Νίκαιας - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ2)

Α2 ανδρών (2η αγωνιστική)

17:00 Παγκράτι - Ανατόλια

17:00 Ψυχικό - Καρδίτσα

17:00 Δάφνη Δαφνίου - Αγρίνιο

17:00 Τρίτων - Διαγόρας Δρυοπιδέων

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Ολυμπιακός Β’

17:00 Φίλιππος Βέροιας - Ελευθερούπολη

17:00 Οίαξ Ναυπλίου - Απόλλων Πατρών (Youtube)

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Αμύντας

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

12:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

17:00 Δούκας - ΠΑΟΚ

17:30 Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας - Φαίακας Κέρκυρας

18:00 Δράμα - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 Διομήδης Άργους - Άρης Νίκαιας


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (2η αγωνιστική)

14:00 Βουλιαγμένη - Εθνικός (ΕΡΤ Sports)

15:00 Ολυμπιακός - Χίος

15:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

18:00 Υδραϊκός - Χανιά

19:00 Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος

20:00 Παλαιό Φάληρο - Γλυφάδα

Α1 γυναικών (Α’ όμιλος, 3η αγωνιστική)

16:00 Γλυφάδα - Βουλιαγμένη

17:00 Εθνικός - Ολυμπιακός

Α1 γυναικών (Β’ όμιλος, 2η αγωνιστική)

13:45 Νηρέας Χαλανδρίου - ΝΕ Πατρών

18:00 Λάρισα - Πανιώνιος

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά EURO 2020 (4ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

16:00 Γεωργία - Ιρλανδία (Cosmote Sport 2)

19:00 Δανία - Ελβετία (Cosmote Sport 3)

Προκριματικά EURO 2020 (6ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

19:00 Νήσοι Φερόες - Ρουμανία (Cosmote Sport 7)

21:45 Μάλτα - Σουηδία (Cosmote Sport 7)

21:45 Νορβηγία - Ισπανία (Cosmote Sport 3)

Προκριματικά EURO 2020 (10ος όμιλος, 7η αγωνιστική)

19:00 Βοσνία - Φινλανδία (Cosmote Sport 2)

21:45 Ιταλία - Ελλάδα (OPEN, Cosmote Sport 1)

21:45 Λίχτενσταϊν - Αρμενία (Cosmote Sport 2)

Football League (3η αγωνιστική)

15:00 Πανασπροπυργιακός - Καβάλα (ΕΡΤ3)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

15:45 Περιστέρι - Πανιώνιος (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play1)

15:45 Κολοσσός Ρόδου - Λαύριο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play2)

15:45 Ηρακλής - Ρέθυμνο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play3)

15:45 Ήφαιστος Λήμνου - ΑΕΚ (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play4)

17:45 Ιωνικός Νίκαιας - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ2)

Α2 ανδρών (2η αγωνιστική)

17:00 Παγκράτι - Ανατόλια

17:00 Ψυχικό - Καρδίτσα

17:00 Δάφνη Δαφνίου - Αγρίνιο

17:00 Τρίτων - Διαγόρας Δρυοπιδέων

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Ολυμπιακός Β’

17:00 Φίλιππος Βέροιας - Ελευθερούπολη

17:00 Οίαξ Ναυπλίου - Απόλλων Πατρών (Youtube)

17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Αμύντας

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

12:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

17:00 Δούκας - ΠΑΟΚ

17:30 Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας - Φαίακας Κέρκυρας

18:00 Δράμα - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 Διομήδης Άργους - Άρης Νίκαιας


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (2η αγωνιστική)

14:00 Βουλιαγμένη - Εθνικός (ΕΡΤ Sports)

15:00 Ολυμπιακός - Χίος

15:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

18:00 Υδραϊκός - Χανιά

19:00 Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος

20:00 Παλαιό Φάληρο - Γλυφάδα

Α1 γυναικών (Α’ όμιλος, 3η αγωνιστική)

16:00 Γλυφάδα - Βουλιαγμένη

17:00 Εθνικός - Ολυμπιακός

Α1 γυναικών (Β’ όμιλος, 2η αγωνιστική)

13:45 Νηρέας Χαλανδρίου - ΝΕ Πατρών

18:00 Λάρισα - Πανιώνιος

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία