ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (12/1)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 12/01/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (12/1)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (16η αγωνιστική)

17:15 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης (Novasports 1)

19:00 Ατρόμητος -Παναιτωλικός (ΕΡΤ1, ΕΡΤ Sports)

19:30 ΟΦΗ - Πανιώνιος (Novasports 2)

Β’ εθνική (12η αγωνιστική)

15:00 Ηρόδοτος - Κέρκυρα (ΕΡΤ3)

Premier League (22η αγωνιστική)

14:30 Γουέστ Χαμ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπράιτον - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Φούλαμ

17:00 Κάρντιφ - Χάντερσφιλντ

17:00 Κρίσταλ Πάλας - Γουότφορντ

17:00 Λέστερ - Σαουθάμπτον

19:30 Τσέλσι - Νιουκάστλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (19η αγωνιστική)

14:00 Λεγανιές - Ουέσκα (Cosmote Sport 2)

17:15 Βαλένθια - Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

19:30 Χιρόνα - Αλαβές (Cosmote Sport 2)

21:45 Βιγιαρεάλ - Χετάφε (Cosmote Sport 2)

Ligue 1 (20ή αγωνιστική)

18:00 Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 4)

21:00 Γκινγκάμπ - Σεντ Ετιέν

21:00 Νις - Μπορντό

Primeira Liga (17η αγωνιστική)

17:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Πόρτο (Cosmote Sport 3)

22:30 Μποαβίστα - Μαρίτιμο


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (13η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Άρης (ΕΡΤ2)

15:30 Χολαργός - Πανιώνιος (ΕΡΤ2)

15:30 Ήφαιστος Λήμνου - Λαύριο (ΕΡΤ2)

16:00 ΑΕΚ - Κολοσσός Ρόδου (Cosmote Sport 4)

17:30 ΠΑΟΚ - Περιστέρι (ΕΡΤ2)

Α2 ανδρών (13η αγωνιστική)

17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου - Μαρούσι (Youtube)

17:00 Καστοριά - Απόλλων Πατρών

17:00 Ερμής Αγιάς - Ιπποκράτης Κω

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Καρδίτσα

17:00 Ιωνικός Νίκαιας - Ψυχικό

17:00 Καβάλα - Εθνικός

17:00 Κόροιβος - Αμύντας

17:00 Ηρακλής - Διαγόρας Δρυοπιδέων (Youtube)


ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

19:00 Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

19:00 Κομοτηνή - Κηφισιά

A1 γυναικών (11η αγωνιστική)

17:00 Αίας Ευόσμου - Μαρκόπουλο (Youtube)

18:00 Άρης - Ηλιούπολη

19:00 Κόρινθος - Μακεδόνες

20:00 Πορφύρας - Ηλυσιακός


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

18:00 Δράμα 1986 - Δούκας

18:00 Ολυμπιακός - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 ΑΕΚ - Άρης Νίκαιας

18:00 ΧΑΝΘ - Φίλιππος Βέροιας

Α1 γυναικών (8η αγωνιστική)

16:00 Νέα Ιωνία - Φίλιππος Βέροιας

18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 Βέροια - ΓΑΣ Καματερού

18:30 Πανόραμα - ΠΑΟΚ


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

14:00 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

14:00 Βουλιαγμένη - ΠΑΟΚ

15:00 Εθνικός - Χίος

15:00 ΟΦΘ - Υδραϊκός

17:00 Γλυφάδα - Περιστέρι

18:00 Παλαιό Φάληρο - Χανιά

Α1 γυναικών (Β’ φάση)

14:00 Ρέθυμνο - Νηρέας Χαλανδρίου

15:30 Γλυφάδα - Εθνικός

16:00 Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

16:00 ΝΕ Πατρών - ΝΟ Λάρισας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (16η αγωνιστική)

17:15 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης (Novasports 1)

19:00 Ατρόμητος -Παναιτωλικός (ΕΡΤ1, ΕΡΤ Sports)

19:30 ΟΦΗ - Πανιώνιος (Novasports 2)

Β’ εθνική (12η αγωνιστική)

15:00 Ηρόδοτος - Κέρκυρα (ΕΡΤ3)

Premier League (22η αγωνιστική)

14:30 Γουέστ Χαμ - Άρσεναλ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπράιτον - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι - Φούλαμ

17:00 Κάρντιφ - Χάντερσφιλντ

17:00 Κρίσταλ Πάλας - Γουότφορντ

17:00 Λέστερ - Σαουθάμπτον

19:30 Τσέλσι - Νιουκάστλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (19η αγωνιστική)

14:00 Λεγανιές - Ουέσκα (Cosmote Sport 2)

17:15 Βαλένθια - Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)

19:30 Χιρόνα - Αλαβές (Cosmote Sport 2)

21:45 Βιγιαρεάλ - Χετάφε (Cosmote Sport 2)

Ligue 1 (20ή αγωνιστική)

18:00 Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 4)

21:00 Γκινγκάμπ - Σεντ Ετιέν

21:00 Νις - Μπορντό

Primeira Liga (17η αγωνιστική)

17:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Πόρτο (Cosmote Sport 3)

22:30 Μποαβίστα - Μαρίτιμο


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (13η αγωνιστική)

15:30 Ρέθυμνο - Άρης (ΕΡΤ2)

15:30 Χολαργός - Πανιώνιος (ΕΡΤ2)

15:30 Ήφαιστος Λήμνου - Λαύριο (ΕΡΤ2)

16:00 ΑΕΚ - Κολοσσός Ρόδου (Cosmote Sport 4)

17:30 ΠΑΟΚ - Περιστέρι (ΕΡΤ2)

Α2 ανδρών (13η αγωνιστική)

17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου - Μαρούσι (Youtube)

17:00 Καστοριά - Απόλλων Πατρών

17:00 Ερμής Αγιάς - Ιπποκράτης Κω

17:00 Χαρίλαος Τρικούπης - Καρδίτσα

17:00 Ιωνικός Νίκαιας - Ψυχικό

17:00 Καβάλα - Εθνικός

17:00 Κόροιβος - Αμύντας

17:00 Ηρακλής - Διαγόρας Δρυοπιδέων (Youtube)


ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

19:00 Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

19:00 Κομοτηνή - Κηφισιά

A1 γυναικών (11η αγωνιστική)

17:00 Αίας Ευόσμου - Μαρκόπουλο (Youtube)

18:00 Άρης - Ηλιούπολη

19:00 Κόρινθος - Μακεδόνες

20:00 Πορφύρας - Ηλυσιακός


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

18:00 Δράμα 1986 - Δούκας

18:00 Ολυμπιακός - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 ΑΕΚ - Άρης Νίκαιας

18:00 ΧΑΝΘ - Φίλιππος Βέροιας

Α1 γυναικών (8η αγωνιστική)

16:00 Νέα Ιωνία - Φίλιππος Βέροιας

18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 Βέροια - ΓΑΣ Καματερού

18:30 Πανόραμα - ΠΑΟΚ


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (12η αγωνιστική)

14:00 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

14:00 Βουλιαγμένη - ΠΑΟΚ

15:00 Εθνικός - Χίος

15:00 ΟΦΘ - Υδραϊκός

17:00 Γλυφάδα - Περιστέρι

18:00 Παλαιό Φάληρο - Χανιά

Α1 γυναικών (Β’ φάση)

14:00 Ρέθυμνο - Νηρέας Χαλανδρίου

15:30 Γλυφάδα - Εθνικός

16:00 Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

16:00 ΝΕ Πατρών - ΝΟ Λάρισας

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία