Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (5/12)
05/12/2021 07:45
05/12/2021 07:45
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (12η αγωνιστική)
17:15 Ιωνικός - ΠΑΟΚ (Cosmote Sport 2)
19:30 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (Cosmote Sport 1)
19:30 Άρης - Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 6η αγωνιστική)
14:45 Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός
14:45 Νίκη Βόλου - Ξάνθη
14:45 ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας (ΕΡΤ Sports 2)
14:45 Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου
14:45 ΑΕΛ - Βέροια
14:45 Ολυμπιακός Β'- Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)
Super League 2 (Νότιος όμιλος, 6η αγωνιστική)
14:45 Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα
14:45 Χανιά - Κηφισιά
14:45 Ζάκυνθος - Επισκοπή
14:45 Ιεράπετρα - Ρόδος
17:00 Καλλιθέα - Λεβαδειακός
Premier League (15η αγωνιστική)
16:00 Λιντς - Μπρέντφορντ (Cosmote Sport 8)
16:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)
16:00 Τότεναμ - Νόριτς (Cosmote Sport 3)
18:30 Άστον Βίλα - Λέστερ (Cosmote Sport 3)
LaLiga (16η αγωνιστική)
15:00 Ράγιο Βαγεκάνο - Εσπανιόλ (Novasports 1)
17:15 Έλτσε - Κάδιθ (Novasports 1)
19:30 Λεβάντε - Οσασούνα (Novasports 1)
22:00 Θέλτα - Βαλένθια (Novasports 1)
Serie A (16η αγωνιστική)
13:30 Μπολόνια- Φιορεντίνα (Cosmote Sport 3)
16:00 Σπέτσια - Σασουόλο (Cosmote Sport 6)
16:00 Βενέτσια - Βερόνα (Cosmote Sport 7)
19:00 Σαμπντόρια - Λάτσιο (Cosmote Sport 7)
21:45 Γιουβέντους - Τζένοα (Cosmote Sport 2)
Bundesliga (14η αγωνιστική)
16:30 Στουτγκάρδη - Χέρτα Βερολίνου (Novasports 3)
18:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ (Novasports 3)
Ligue 1 (17η αγωνιστική)
14:00 Σεντ Ετιέν - Ρεν (Novasports Prime)
16:00 Λοριάν - Ναντ
16:00 Μονακό - Μετς (Novasports Prime)
16:00 Μονπελιέ - Κλερμόν
16:00 Ρεμς - Ανζέ
18:00 Νις - Στρασμπούρ (Novasports 2)
21:45 Μπορντό - Λιόν (Novasports 2)
Eredivisie (15η αγωνιστική)
13:15 Βάαλβαϊκ - Ναϊμέγκεν
15:30 Άλκμααρ - Σπάρτα Ρότερνταμ
15:30 Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Τβέντε
17:45 Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
Primeira Liga (13η αγωνιστική)
17:30 Σάντα Κλάρα - Αρούκα
20:00 Ζιλ Βισέντε- Φαμαλικάο
22:30 Μπράγκα - Εστορίλ (Cosmote Sport 8)
Championship (21η αγωνιστική)
16:30 ΚΠΡ - Στόουκ Σίτι (Novasports 5)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Basket League (9η αγωνιστική)
17:00 Άρης - Περιστέρι (ΕΡΤ3)
17:00 Κολοσσός Ρόδου - Ηρακλής (ΕΡΤ3)
Α1 γυναικών (6η αγωνιστική)
13:00 Ελευθερία Μοσχάτου - ΠΑΣ Γιάννινα (Youtube)
14:30 Παναθηναϊκός - Δάφνη Αγ. Δημητρίου
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Handball Premier (10η αγωνιστική)
15:30 Άρης Νίκαιας - Διομήδης Άργους
Α1 γυναικών (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)
15:00 Προσοτσάνη - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
19:30 Γκραν πρι Σαουδικής Αραβίας (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (12η αγωνιστική)
17:15 Ιωνικός - ΠΑΟΚ (Cosmote Sport 2)
19:30 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (Cosmote Sport 1)
19:30 Άρης - Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 6η αγωνιστική)
14:45 Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός
14:45 Νίκη Βόλου - Ξάνθη
14:45 ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας (ΕΡΤ Sports 2)
14:45 Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου
14:45 ΑΕΛ - Βέροια
14:45 Ολυμπιακός Β'- Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)
Super League 2 (Νότιος όμιλος, 6η αγωνιστική)
14:45 Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα
14:45 Χανιά - Κηφισιά
14:45 Ζάκυνθος - Επισκοπή
14:45 Ιεράπετρα - Ρόδος
17:00 Καλλιθέα - Λεβαδειακός
Premier League (15η αγωνιστική)
16:00 Λιντς - Μπρέντφορντ (Cosmote Sport 8)
16:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)
16:00 Τότεναμ - Νόριτς (Cosmote Sport 3)
18:30 Άστον Βίλα - Λέστερ (Cosmote Sport 3)
LaLiga (16η αγωνιστική)
15:00 Ράγιο Βαγεκάνο - Εσπανιόλ (Novasports 1)
17:15 Έλτσε - Κάδιθ (Novasports 1)
19:30 Λεβάντε - Οσασούνα (Novasports 1)
22:00 Θέλτα - Βαλένθια (Novasports 1)
Serie A (16η αγωνιστική)
13:30 Μπολόνια- Φιορεντίνα (Cosmote Sport 3)
16:00 Σπέτσια - Σασουόλο (Cosmote Sport 6)
16:00 Βενέτσια - Βερόνα (Cosmote Sport 7)
19:00 Σαμπντόρια - Λάτσιο (Cosmote Sport 7)
21:45 Γιουβέντους - Τζένοα (Cosmote Sport 2)
Bundesliga (14η αγωνιστική)
16:30 Στουτγκάρδη - Χέρτα Βερολίνου (Novasports 3)
18:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ (Novasports 3)
Ligue 1 (17η αγωνιστική)
14:00 Σεντ Ετιέν - Ρεν (Novasports Prime)
16:00 Λοριάν - Ναντ
16:00 Μονακό - Μετς (Novasports Prime)
16:00 Μονπελιέ - Κλερμόν
16:00 Ρεμς - Ανζέ
18:00 Νις - Στρασμπούρ (Novasports 2)
21:45 Μπορντό - Λιόν (Novasports 2)
Eredivisie (15η αγωνιστική)
13:15 Βάαλβαϊκ - Ναϊμέγκεν
15:30 Άλκμααρ - Σπάρτα Ρότερνταμ
15:30 Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Τβέντε
17:45 Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
Primeira Liga (13η αγωνιστική)
17:30 Σάντα Κλάρα - Αρούκα
20:00 Ζιλ Βισέντε- Φαμαλικάο
22:30 Μπράγκα - Εστορίλ (Cosmote Sport 8)
Championship (21η αγωνιστική)
16:30 ΚΠΡ - Στόουκ Σίτι (Novasports 5)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Basket League (9η αγωνιστική)
17:00 Άρης - Περιστέρι (ΕΡΤ3)
17:00 Κολοσσός Ρόδου - Ηρακλής (ΕΡΤ3)
Α1 γυναικών (6η αγωνιστική)
13:00 Ελευθερία Μοσχάτου - ΠΑΣ Γιάννινα (Youtube)
14:30 Παναθηναϊκός - Δάφνη Αγ. Δημητρίου
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Handball Premier (10η αγωνιστική)
15:30 Άρης Νίκαιας - Διομήδης Άργους
Α1 γυναικών (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)
15:00 Προσοτσάνη - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
19:30 Γκραν πρι Σαουδικής Αραβίας (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)
ΣΧΟΛΙΑ