Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (29/11)
29/11/2020 08:00
29/11/2020 08:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (10η αγωνιστική)
15:00 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (Novasports 1)
17:00 ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
17:15 Λαμία - ΠΑΟΚ (Novasports 2)
19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ (Novasports 1)
Premier League (10η αγωνιστική)
16:00 Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sports 1)
18:30 Τσέλσι - Τότεναμ (Cosmote Sports 1)
21:15 Άρσεναλ - Γουλβς (Cosmote Sports 1)
LaLiga (11η αγωνιστική)
15:00 Μπαρτσελόνα - Οσασούνα (Cosmote Sports 2)
17:15 Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sports 2)
19:30 Θέλτα - Γρανάδα (Cosmote Sports 2)
22:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sports 2)
Serie A (9η αγωνιστική)
13:30 Λάτσιο - Ουντινέζε (Novasports 2)
16:00 Μίλαν - Φιορεντίνα (Novasports 4)
16:00 Μπολόνια - Κροτόνε (Novasports 24)
19:00 Κάλιαρι - Σπέτσια (Novasports 4)
21:45 Νάπολι - Ρόμα (Novasports 2)
Bundesliga (9η αγωνιστική)
16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 3)
19:00 Μάιντς - Χόφενχαϊμ (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (12η αγωνιστική)
14:00 Λιόν - Ρεμς
16:00 Λανς - Ανζέ
16:00 Λοριάν - Μονπελιέ
16:00 Μετς - Μπρεστ
16:00 Μονακό - Νιμ
18:00 Νις - Ντιζόν
22:00 Σεντ Ετιέν - Λιλ (Novasports 3)
Eredivisie (10η αγωνιστική)
13:15 Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ
15:30 Χρόνινχεν - Βίλεμ
15:30 Φέγενορντ - Ουτρέχτη (Novasports 5)
17:45 Χέρακλες - Άλκμααρ
21:00 Αϊντχόφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports 4)
Primeira Liga (8η αγωνιστική)
17:00 Ζιλ Βισέντε - Ρίο Άβε
17:00 Πορτιμονένσε - Νασιονάλ
19:30 Μποαβίστα - Μπελενένσες
22:00 Μπράγκα - Φαρένσε (Cosmote Sport 7)
Championship (14η αγωνιστική)
14:00 Νότιγχαμ Φόρεστ - Σουόνσι (Novasports 3)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Προκριματικά Ευρωμπάσκετ
(8ος όμιλος, 4η αγωνιστική)
19:00 Βουλγαρία - Ελλάδα (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)
22:00 Βοσνία - Λετονία
ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16:00 Γκραν πρι Μπαχρέιν (ΕΡΤ Sports, Cosmote Sport 5)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (10η αγωνιστική)
15:00 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός (Novasports 1)
17:00 ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
17:15 Λαμία - ΠΑΟΚ (Novasports 2)
19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ (Novasports 1)
Premier League (10η αγωνιστική)
16:00 Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sports 1)
18:30 Τσέλσι - Τότεναμ (Cosmote Sports 1)
21:15 Άρσεναλ - Γουλβς (Cosmote Sports 1)
LaLiga (11η αγωνιστική)
15:00 Μπαρτσελόνα - Οσασούνα (Cosmote Sports 2)
17:15 Χετάφε - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sports 2)
19:30 Θέλτα - Γρανάδα (Cosmote Sports 2)
22:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sports 2)
Serie A (9η αγωνιστική)
13:30 Λάτσιο - Ουντινέζε (Novasports 2)
16:00 Μίλαν - Φιορεντίνα (Novasports 4)
16:00 Μπολόνια - Κροτόνε (Novasports 24)
19:00 Κάλιαρι - Σπέτσια (Novasports 4)
21:45 Νάπολι - Ρόμα (Novasports 2)
Bundesliga (9η αγωνιστική)
16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 3)
19:00 Μάιντς - Χόφενχαϊμ (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (12η αγωνιστική)
14:00 Λιόν - Ρεμς
16:00 Λανς - Ανζέ
16:00 Λοριάν - Μονπελιέ
16:00 Μετς - Μπρεστ
16:00 Μονακό - Νιμ
18:00 Νις - Ντιζόν
22:00 Σεντ Ετιέν - Λιλ (Novasports 3)
Eredivisie (10η αγωνιστική)
13:15 Φίτεσε - Φορτούνα Σιτάρντ
15:30 Χρόνινχεν - Βίλεμ
15:30 Φέγενορντ - Ουτρέχτη (Novasports 5)
17:45 Χέρακλες - Άλκμααρ
21:00 Αϊντχόφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports 4)
Primeira Liga (8η αγωνιστική)
17:00 Ζιλ Βισέντε - Ρίο Άβε
17:00 Πορτιμονένσε - Νασιονάλ
19:30 Μποαβίστα - Μπελενένσες
22:00 Μπράγκα - Φαρένσε (Cosmote Sport 7)
Championship (14η αγωνιστική)
14:00 Νότιγχαμ Φόρεστ - Σουόνσι (Novasports 3)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Προκριματικά Ευρωμπάσκετ
(8ος όμιλος, 4η αγωνιστική)
19:00 Βουλγαρία - Ελλάδα (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)
22:00 Βοσνία - Λετονία
ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16:00 Γκραν πρι Μπαχρέιν (ΕΡΤ Sports, Cosmote Sport 5)
ΣΧΟΛΙΑ