ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (22/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 22/11/2020 08:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (22/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (9η αγωνιστική)

15:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (Novasports 1)

17:15 Παναιτωλικός - Άρης (Novasports 3)

19:30 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 1)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:00 Φούλαμ - Έβερτον (Cosmote Sports 3)

16:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sports 1)

18:30 Λιντς - Άρσεναλ (Cosmote Sports 1)

21:15 Λίβερπουλ - Λέστερ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Έιμπαρ - Χετάφε (Cosmote Sports 2)

17:15 Κάντιθ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sports 2)

19:30 Γρανάδα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sports 2)

22:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Βαλένθια (Cosmote Sports 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

13:30 Φιορεντίνα - Μπενεβέντο (Novasports 2)

16:00 Βερόνα - Σασουόλο (Novasports 24)

16:00 Ίντερ - Τορίνο (Novasports 3)

16:00 Ρόμα - Πάρμα (Novasports 4)

16:00 Σαμπντόρια - Μπολόνια

19:00 Ουντινέζε - Τζένοα (Novasports 3)

21:45 Νάπολι - Μίλαν (Novasports 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Φράιμπουργκ - Μάιντς (Cosmote Sport 3)

19:00 Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

14:00 Ναντ - Μετς

16:00 Ντιζόν - Λανς

16:00 Μονπελιέ - Στρασμπούρ

16:00 Ρεμς - Νιμ

18:00 Ανζέ - Λιόν

22:00 Λιλ - Λοριάν (Novasports 3)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

13:15 Άγιαξ - Χέρακλες (Novasports 3)

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ - Φέγενορντ (Novasports 5)

15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Ντεν Χάαχ

17:45 Τβέντε - Αϊντχόφεν (Novasports 5)

17:45 Βάαλβαϊκ - Χέερενφεεν

21:00 Άλκμααρ - Έμεν


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 Λαύριο - Ιωνικός (ERTFLIX)

17:00 Ηρακλής - Περιστέρι (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

19:30 Παναθηναϊκός - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (9η αγωνιστική)

15:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (Novasports 1)

17:15 Παναιτωλικός - Άρης (Novasports 3)

19:30 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 1)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:00 Φούλαμ - Έβερτον (Cosmote Sports 3)

16:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sports 1)

18:30 Λιντς - Άρσεναλ (Cosmote Sports 1)

21:15 Λίβερπουλ - Λέστερ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Έιμπαρ - Χετάφε (Cosmote Sports 2)

17:15 Κάντιθ - Ρεάλ Σοσιεδάδ (Cosmote Sports 2)

19:30 Γρανάδα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sports 2)

22:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Βαλένθια (Cosmote Sports 2)

Serie A (8η αγωνιστική)

13:30 Φιορεντίνα - Μπενεβέντο (Novasports 2)

16:00 Βερόνα - Σασουόλο (Novasports 24)

16:00 Ίντερ - Τορίνο (Novasports 3)

16:00 Ρόμα - Πάρμα (Novasports 4)

16:00 Σαμπντόρια - Μπολόνια

19:00 Ουντινέζε - Τζένοα (Novasports 3)

21:45 Νάπολι - Μίλαν (Novasports 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Φράιμπουργκ - Μάιντς (Cosmote Sport 3)

19:00 Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

14:00 Ναντ - Μετς

16:00 Ντιζόν - Λανς

16:00 Μονπελιέ - Στρασμπούρ

16:00 Ρεμς - Νιμ

18:00 Ανζέ - Λιόν

22:00 Λιλ - Λοριάν (Novasports 3)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

13:15 Άγιαξ - Χέρακλες (Novasports 3)

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ - Φέγενορντ (Novasports 5)

15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Ντεν Χάαχ

17:45 Τβέντε - Αϊντχόφεν (Novasports 5)

17:45 Βάαλβαϊκ - Χέερενφεεν

21:00 Άλκμααρ - Έμεν


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (5η αγωνιστική)

17:00 Λαύριο - Ιωνικός (ERTFLIX)

17:00 Ηρακλής - Περιστέρι (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

19:30 Παναθηναϊκός - Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

ΣΧΟΛΙΑ

Επιλέξτε Κατηγορία