ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (21/4)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 21/04/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (21/4)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (29η αγωνιστική)

19:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (Novasports 2)

19:00 Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ Play 1)

19:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ1)

19:00 Λαμία - Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

19:00 ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 3)

19:00 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός (Novasports 1)

19:00 Παναιτωλικός - Άρης (ΕΡΤ3)

19:00 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)

Β’ εθνική (29η αγωνιστική)

15:00 Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς Χανίων (ΕΡΤ3)

Premier League (35η αγωνιστική)

15:30 Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)

18:00 Κάρντιφ - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 1)

18:00 Άρσεναλ - Κρίσταλ Πάλας

LaLiga (33η αγωνιστική)

13:00 Λεβάντε - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 2)

15:00 Χετάφε - Σεβίλλη (Cosmote Sport 5)

17:15 Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 2)

19:30 Βιγιαρεάλ - Λεγανιές (Cosmote Sport 2)

21:45 Ρεάλ Μπέτις - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (30ή αγωνιστική)

16:30 Φράιμπουργκ - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 3)

19:00 Χέρτα Βερολίνου - Ανόβερο (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (33η αγωνιστική)

16:00 Ναντ - Αμιάν

16:00 Τουλούζ - Λιλ

18:00 Ρεμς - Σεντ Ετιέν

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό (Novasports 3)

Eredivisie (31η αγωνιστική)

13:15 Εξέλσιορ - Βίλεμ

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ - Μπρέντα

17:45 Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαγκ (Novasports 5)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (Πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

15:00 Ολυμπιακός - Δράμα

17:00 Δούκας - Αερωπός Έδεσσας (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (18η αγωνιστική)

16:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Φίλιππος Βέροιας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Σούπερ Λίγκα (29η αγωνιστική)

19:00 ΑΕΚ - ΑΕΛ (Novasports 2)

19:00 Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ Play 1)

19:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ1)

19:00 Λαμία - Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

19:00 ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης (Novasports 3)

19:00 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός (Novasports 1)

19:00 Παναιτωλικός - Άρης (ΕΡΤ3)

19:00 Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)

Β’ εθνική (29η αγωνιστική)

15:00 Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς Χανίων (ΕΡΤ3)

Premier League (35η αγωνιστική)

15:30 Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)

18:00 Κάρντιφ - Λίβερπουλ (Cosmote Sport 1)

18:00 Άρσεναλ - Κρίσταλ Πάλας

LaLiga (33η αγωνιστική)

13:00 Λεβάντε - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 2)

15:00 Χετάφε - Σεβίλλη (Cosmote Sport 5)

17:15 Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sport 2)

19:30 Βιγιαρεάλ - Λεγανιές (Cosmote Sport 2)

21:45 Ρεάλ Μπέτις - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (30ή αγωνιστική)

16:30 Φράιμπουργκ - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 3)

19:00 Χέρτα Βερολίνου - Ανόβερο (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (33η αγωνιστική)

16:00 Ναντ - Αμιάν

16:00 Τουλούζ - Λιλ

18:00 Ρεμς - Σεντ Ετιέν

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό (Novasports 3)

Eredivisie (31η αγωνιστική)

13:15 Εξέλσιορ - Βίλεμ

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ - Μπρέντα

17:45 Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαγκ (Novasports 5)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (Πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

15:00 Ολυμπιακός - Δράμα

17:00 Δούκας - Αερωπός Έδεσσας (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (18η αγωνιστική)

16:00 Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Φίλιππος Βέροιας

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία