Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (20/10)
20/10/2019 07:00
20/10/2019 07:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League 1 (7η αγωνιστική)
16:45 Πανιώνιος - Αστέρας (Novasports 2)
17:00 Ξάνθη - Άρης (ΕΡΤ Sports)
18:00 ΠΑΟΚ - Λαμία (PAOK TV)
19:30 ΑΕΚ - Βόλος (Novasports 1)
20:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)
Football League (4η αγωνιστική)
15:00 Ιάλυσος - Νίκη Βόλου (ΕΡΤ3)
16:00 Πανασπροπυργιακός - Αιγάλεω
16:00 Καβάλα - Βέροια
16:00 Τρίγλια - Τρίκαλα
16:00 Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 5η αγωνιστική)
16:00 Αετός Ορφανού - Δόξα Κάτω Καμήλας
16:00 Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Ν. Ζυγού
16:00 Δόξα Θεολόγου - Κεραυνός Πέρνης
16:00 Ορφέας Ξάνθης - Κιλκισιακός
16:00 Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης
16:00 Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου
Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 6η αγωνιστική)
16:00 Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα
16:00 Νίκη Αγκαθιάς - Αστραπή Μεσοποταμιάς
16:00 Γιαννιτσά - Θύελλα Σαρακηνών
16:00 Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας
16:00 Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός
16:00 Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας
Premier League (9η αγωνιστική)
18:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ (Cosmote Sports 1)
LaLiga (9η αγωνιστική)
13:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Θέλτα (Cosmote Sport 2)
15:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 7)
17:00 Εσπανιόλ - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 2)
19:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)
22:00 Σεβίλλη - Λεβάντε (Cosmote Sport 2)
Serie A (8η αγωνιστική)
13:30 Σασουόλο - Ίντερ (Novasports 1)
16:00 Κάλιαρι - Σπαλ (Novasports 24)
16:00 Σαμπντόρια - Ρόμα (Novasports 1)
16:00 Ουντινέζε - Τορίνο (Novasports 3)
19:00 Πάρμα - Τζένοα (Novasports 3)
21:45 Μίλαν - Λέτσε (Novasports 4)
Bundesliga (8η αγωνιστική)
16:30 Κολονία - Πάντερμπορν (Cosmote Sport 3)
19:00 Χόφενχαϊμ - Σάλκε (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (10η αγωνιστική)
16:00 Μπορντό - Σεντ Ετιέν
18:00 Μονακό - Ρεν
22:00 Μαρσέιγ - Στρασμπούρ (Novasports 3)
Eredivisie (10η αγωνιστική)
13:15 Τσβόλε - Ντεν Χάαγκ
15:30 Έμεν - Φορτούνα Σιτάρντ
15:30 Γκρόνινγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ
17:45 Φέγενορντ - Χέρακλες
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)
17:45 Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ2)
Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)
13:00 Ελευθερία Μοσχάτου - Νίκη Λευκάδας (Youtube)
14:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου - ΠΑΣ Γιάννινα
14:00 Μελίσσια - Εσπερίδες Καλλιθέας
14:30 Παναθηναϊκός - Χανιά (Youtube)
16:45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου - Σπόρτιγκ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League 1 (7η αγωνιστική)
16:45 Πανιώνιος - Αστέρας (Novasports 2)
17:00 Ξάνθη - Άρης (ΕΡΤ Sports)
18:00 ΠΑΟΚ - Λαμία (PAOK TV)
19:30 ΑΕΚ - Βόλος (Novasports 1)
20:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)
Football League (4η αγωνιστική)
15:00 Ιάλυσος - Νίκη Βόλου (ΕΡΤ3)
16:00 Πανασπροπυργιακός - Αιγάλεω
16:00 Καβάλα - Βέροια
16:00 Τρίγλια - Τρίκαλα
16:00 Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 5η αγωνιστική)
16:00 Αετός Ορφανού - Δόξα Κάτω Καμήλας
16:00 Πανδραμαϊκός - Ηρακλής Ν. Ζυγού
16:00 Δόξα Θεολόγου - Κεραυνός Πέρνης
16:00 Ορφέας Ξάνθης - Κιλκισιακός
16:00 Νέστος Χρυσούπολης - Ένωση Αλεξανδρούπολης
16:00 Πανσερραϊκός - Άρης Αβάτου
Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 6η αγωνιστική)
16:00 Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Σειρήνα
16:00 Νίκη Αγκαθιάς - Αστραπή Μεσοποταμιάς
16:00 Γιαννιτσά - Θύελλα Σαρακηνών
16:00 Ποσειδών Μηχανιώνας - Αγροτικός Αστέρας
16:00 Αλμωπός Αριδαίας - Εδεσσαϊκός
16:00 Μακεδονικός - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας
Premier League (9η αγωνιστική)
18:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ (Cosmote Sports 1)
LaLiga (9η αγωνιστική)
13:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Θέλτα (Cosmote Sport 2)
15:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 7)
17:00 Εσπανιόλ - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 2)
19:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)
22:00 Σεβίλλη - Λεβάντε (Cosmote Sport 2)
Serie A (8η αγωνιστική)
13:30 Σασουόλο - Ίντερ (Novasports 1)
16:00 Κάλιαρι - Σπαλ (Novasports 24)
16:00 Σαμπντόρια - Ρόμα (Novasports 1)
16:00 Ουντινέζε - Τορίνο (Novasports 3)
19:00 Πάρμα - Τζένοα (Novasports 3)
21:45 Μίλαν - Λέτσε (Novasports 4)
Bundesliga (8η αγωνιστική)
16:30 Κολονία - Πάντερμπορν (Cosmote Sport 3)
19:00 Χόφενχαϊμ - Σάλκε (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (10η αγωνιστική)
16:00 Μπορντό - Σεντ Ετιέν
18:00 Μονακό - Ρεν
22:00 Μαρσέιγ - Στρασμπούρ (Novasports 3)
Eredivisie (10η αγωνιστική)
13:15 Τσβόλε - Ντεν Χάαγκ
15:30 Έμεν - Φορτούνα Σιτάρντ
15:30 Γκρόνινγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ
17:45 Φέγενορντ - Χέρακλες
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)
17:45 Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου (ΕΡΤ2)
Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)
13:00 Ελευθερία Μοσχάτου - Νίκη Λευκάδας (Youtube)
14:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου - ΠΑΣ Γιάννινα
14:00 Μελίσσια - Εσπερίδες Καλλιθέας
14:30 Παναθηναϊκός - Χανιά (Youtube)
16:45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου - Σπόρτιγκ
ΣΧΟΛΙΑ