ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (18/8)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 18/08/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (18/8)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League (2η αγωνιστική)

16:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)

18:30 Τσέλσι - Λέστερ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (1η αγωνιστική)

18:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Λεβάντε (Cosmote Sport 2)

20:00 Εσπανιόλ - Σεβίλλη (Cosmote Sport 7)

22:00 Ρεάλ Μπέτις - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 8)

23:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Χετάφε (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (1η αγωνιστική)

16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χόφενχαϊμ (Cosmote Sport 3)

19:00 Ουνιόν Βερολίνου - Λειψία (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (2η αγωνιστική)

16:00 Σεντ Ετιέν - Μπρεστ

18:00 Ρεμς - Στρασμπούρ

22:00 Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 1)

Eredivisie (3η αγωνιστική)

13:15 Φορτούνα Σιτάρντ - Βίλεμ

15:30 Τβέντε - Βάαλβαϊκ

17:45 Άλκμααρ - Γκρόνινγκεν

17:45 Φέγενορντ - Ουτρέχτη (Novasports 1)

21:00 Χέρακλες - Αϊντχόφεν (Novasports 2)

Primeira Liga (2η αγωνιστική)

18:00 Άβες - Μαρίτιμο

18:00 Πάσος Φερέιρα - Σάντα Κλάρα

20:30 Βιτόρια Γκιμαράες - Μποαβίστα

23:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα (Cosmote Sport 7)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 Τουρκία - Ιταλία (ΕΡΤ Sports)

20:30 Ελλάδα - Σερβία (ΕΡΤ Sports)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League (2η αγωνιστική)

16:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 1)

18:30 Τσέλσι - Λέστερ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (1η αγωνιστική)

18:00 Ντεπορτίβο Αλαβές - Λεβάντε (Cosmote Sport 2)

20:00 Εσπανιόλ - Σεβίλλη (Cosmote Sport 7)

22:00 Ρεάλ Μπέτις - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 8)

23:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Χετάφε (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (1η αγωνιστική)

16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χόφενχαϊμ (Cosmote Sport 3)

19:00 Ουνιόν Βερολίνου - Λειψία (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (2η αγωνιστική)

16:00 Σεντ Ετιέν - Μπρεστ

18:00 Ρεμς - Στρασμπούρ

22:00 Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 1)

Eredivisie (3η αγωνιστική)

13:15 Φορτούνα Σιτάρντ - Βίλεμ

15:30 Τβέντε - Βάαλβαϊκ

17:45 Άλκμααρ - Γκρόνινγκεν

17:45 Φέγενορντ - Ουτρέχτη (Novasports 1)

21:00 Χέρακλες - Αϊντχόφεν (Novasports 2)

Primeira Liga (2η αγωνιστική)

18:00 Άβες - Μαρίτιμο

18:00 Πάσος Φερέιρα - Σάντα Κλάρα

20:30 Βιτόρια Γκιμαράες - Μποαβίστα

23:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα (Cosmote Sport 7)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 Τουρκία - Ιταλία (ΕΡΤ Sports)

20:30 Ελλάδα - Σερβία (ΕΡΤ Sports)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία