ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (17/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 17/11/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (17/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά EURO 2020 (1ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

19:00 Βουλγαρία - Τσεχία (Cosmote Sport 2)

19:00 Κόσοβο - Αγγλία (Cosmote Sport 1)

Προκριματικά EURO 2020 (2ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

16:00 Λουξεμβούργο - Πορτογαλία (Cosmote Sport 1)

16:00 Σερβία - Ουκρανία (Cosmote Sport 2)

Προκριματικά EURO 2020 (8ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

21:45 Αλβανία - Γαλλία (Cosmote Sport 1)

21:45 Ανδόρα - Τουρκία (Cosmote Sport 2)

21:45 Μολδαβία - Ισλανδία (Cosmote Sport 3)

Super League 2 (5η αγωνιστική)

14:45 Πλατανιάς Χανίων - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ Sports)

15:00 Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας

15:00 Εργοτέλης - Καραϊσκάκης

15:00 Κέρκυρα - Χανιά

Football League (8η αγωνιστική)

15:00 Τρίκαλα - Αιγάλεω

15:00 Ιωνικός - Διαγόρας

15:00 Βέροια - Θεσπρωτός

15:00 Πανασπροπυργιακός - Ιεράπετρα

15:00 Ιάλυσος - Τρίγλια

15:00 Καβάλα - Καλαμάτα (ΕΡΤ3)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

16:45 Περιστέρι - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

16:30 Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός

18:00 Ηρακλής - Κηφισιά

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

13:00 Άρης Νίκαιας - Δράμα (ΕΡΤ Sports)

ΤΕΝΙΣ

ΑΤΡ Finals 2019 (τελικός)

20:00 Στέφανος Τσιτσιπάς - Ντομινίκ Τίεμ (Cosmote Sport 6)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά EURO 2020 (1ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

19:00 Βουλγαρία - Τσεχία (Cosmote Sport 2)

19:00 Κόσοβο - Αγγλία (Cosmote Sport 1)

Προκριματικά EURO 2020 (2ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

16:00 Λουξεμβούργο - Πορτογαλία (Cosmote Sport 1)

16:00 Σερβία - Ουκρανία (Cosmote Sport 2)

Προκριματικά EURO 2020 (8ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

21:45 Αλβανία - Γαλλία (Cosmote Sport 1)

21:45 Ανδόρα - Τουρκία (Cosmote Sport 2)

21:45 Μολδαβία - Ισλανδία (Cosmote Sport 3)

Super League 2 (5η αγωνιστική)

14:45 Πλατανιάς Χανίων - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ Sports)

15:00 Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας

15:00 Εργοτέλης - Καραϊσκάκης

15:00 Κέρκυρα - Χανιά

Football League (8η αγωνιστική)

15:00 Τρίκαλα - Αιγάλεω

15:00 Ιωνικός - Διαγόρας

15:00 Βέροια - Θεσπρωτός

15:00 Πανασπροπυργιακός - Ιεράπετρα

15:00 Ιάλυσος - Τρίγλια

15:00 Καβάλα - Καλαμάτα (ΕΡΤ3)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

16:45 Περιστέρι - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)

ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (3η αγωνιστική)

16:30 Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός

18:00 Ηρακλής - Κηφισιά

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

13:00 Άρης Νίκαιας - Δράμα (ΕΡΤ Sports)

ΤΕΝΙΣ

ΑΤΡ Finals 2019 (τελικός)

20:00 Στέφανος Τσιτσιπάς - Ντομινίκ Τίεμ (Cosmote Sport 6)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία