ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (17/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 17/10/2021 07:45

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (17/10)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (6η αγωνιστική)

16:00 ΠΑΟΚ - Βόλος (Novasports Prime)

16:00 Παναιτωλικός - ΟΦΗ (Cosmote Sport 2)

20:30 ΑΕΚ - Ατρόμητος (Cosmote Sport 1)

20:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (Novasports Prime)

Premier League (8η αγωνιστική)

16:00 Έβερτον - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 1)

18:30 Νιουκάστλ - Τότεναμ (Cosmote Sport 3)

LaLiga (9η αγωνιστική)

15:00 Ράγιο Βαγεκάνο - Έλτσε (Novasports 1)

17:15 Θέλτα - Σεβίλλη (Novasports 1)

19:30 Βιγιαρεάλ - Οσασούνα (Novasports 1)

22:00 Μπαρτσελόνα - Βαλένθια (Novasports 1)

Serie A (8η αγωνιστική)

13.30 Κάλιαρι - Σαμπντόρια (Cosmote Sport 3)

16.00 Έμπολι - Αταλάντα (Cosmote Sport 3)

16.00 Τζένοα - Σασουόλο (Cosmote Sport 6)

16.00 Ουντινέζε - Μπολόνια (Cosmote Sport 8)

19.00 Νάπολι - Τορίνο (Cosmote Sport 2)

21.45 Γιουβέντους - Ρόμα (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου (Novasports 2)

18:30 Άουγκσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports 3)

Ligue 1 (10η αγωνιστική)

14:00 Τρουά - Νις (Novasports 2)

16:00 Μπορντό - Ναντ

16:00 Μπρεστ - Ρεμς

16:00 Μετς - Ρεν

16:00 Στρασμπούρ - Σεντ Ετιέν

18:00 Μονπελιέ - Λανς (Novasports 4)

21:45 Μαρσέιγ - Λοριάν (Novasports 2)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

13:15 Άλκμααρ - Ουτρέχτη

15:30 Ναϊμέγκεν - Φίτεσε

15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Χρόνινχεν

17:45 Τβέντε - Βίλεμ

Championship (12η αγωνιστική)

14:00 Σουόνσι - Κάρντιφ (Novasports Start)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (3η αγωνιστική)

17:30 Ολυμπιακός - Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

20:00 Λάρισα - Λαύριο (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (Youtube)

15:00 Νίκη Λευκάδας - Δάφνη Αγ. Δημητρίου (Youtube)

17:00 Ελευθερία Μοσχάτου - Παναθηναϊκός (Youtube)


ΒΟΛΕΪ

Volley League ανδρών (1η αγωνιστική)

16:30 Παναθηναϊκός - Κηφισιά (Youtube)


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (5η αγωνιστική)

16:00 Άρης Νίκαιας - Σαλαμίνα

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (6η αγωνιστική)

16:00 ΠΑΟΚ - Βόλος (Novasports Prime)

16:00 Παναιτωλικός - ΟΦΗ (Cosmote Sport 2)

20:30 ΑΕΚ - Ατρόμητος (Cosmote Sport 1)

20:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (Novasports Prime)

Premier League (8η αγωνιστική)

16:00 Έβερτον - Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 1)

18:30 Νιουκάστλ - Τότεναμ (Cosmote Sport 3)

LaLiga (9η αγωνιστική)

15:00 Ράγιο Βαγεκάνο - Έλτσε (Novasports 1)

17:15 Θέλτα - Σεβίλλη (Novasports 1)

19:30 Βιγιαρεάλ - Οσασούνα (Novasports 1)

22:00 Μπαρτσελόνα - Βαλένθια (Novasports 1)

Serie A (8η αγωνιστική)

13.30 Κάλιαρι - Σαμπντόρια (Cosmote Sport 3)

16.00 Έμπολι - Αταλάντα (Cosmote Sport 3)

16.00 Τζένοα - Σασουόλο (Cosmote Sport 6)

16.00 Ουντινέζε - Μπολόνια (Cosmote Sport 8)

19.00 Νάπολι - Τορίνο (Cosmote Sport 2)

21.45 Γιουβέντους - Ρόμα (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Μπάγερν Μονάχου (Novasports 2)

18:30 Άουγκσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports 3)

Ligue 1 (10η αγωνιστική)

14:00 Τρουά - Νις (Novasports 2)

16:00 Μπορντό - Ναντ

16:00 Μπρεστ - Ρεμς

16:00 Μετς - Ρεν

16:00 Στρασμπούρ - Σεντ Ετιέν

18:00 Μονπελιέ - Λανς (Novasports 4)

21:45 Μαρσέιγ - Λοριάν (Novasports 2)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

13:15 Άλκμααρ - Ουτρέχτη

15:30 Ναϊμέγκεν - Φίτεσε

15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ - Χρόνινχεν

17:45 Τβέντε - Βίλεμ

Championship (12η αγωνιστική)

14:00 Σουόνσι - Κάρντιφ (Novasports Start)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (3η αγωνιστική)

17:30 Ολυμπιακός - Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

20:00 Λάρισα - Λαύριο (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (Youtube)

15:00 Νίκη Λευκάδας - Δάφνη Αγ. Δημητρίου (Youtube)

17:00 Ελευθερία Μοσχάτου - Παναθηναϊκός (Youtube)


ΒΟΛΕΪ

Volley League ανδρών (1η αγωνιστική)

16:30 Παναθηναϊκός - Κηφισιά (Youtube)


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (5η αγωνιστική)

16:00 Άρης Νίκαιας - Σαλαμίνα

ΣΧΟΛΙΑ

Επιλέξτε Κατηγορία