ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (10/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

 10/11/2019 07:00

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (10/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (10η αγωνιστική)

15:00 Άρης - Αστέρας (Novasports 1)

17:00 Ξάνθη - Πανιώνιος (ΕΡΤ Sports)

17:15 Ολυμπιακός - Ατρόμητος (Novasports 2)

19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Novasports 1)

Super League 2 (4η αγωνιστική)

14:45 Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς Χανίων (ΕΡΤ Sports)

15:00 Απόλλων Σμύρνης - Δόξα Δράμας

15:00 Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

15:00 Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός

Football League (7η αγωνιστική)

14:00 Ολυμπιακός Βόλου - Ιάλυσος

15:00 Τρίγλια - Καλαμάτα

15:00 Ιεράπετρα - Καβάλα

15:00 Θεσπρωτός - Πανασπροπυργιακός

15:00 Διαγόρας - Νίκη Βόλου

15:00 Αιγάλεω - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 8η αγωνιστική)

15:00 Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού

15:00 Πανδραϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου

15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Άρης Αβάτου

15:00 Δόξα Θεολόγου - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός

15:00 Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης

Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

15:00 Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός

15:00 Αστραπή Μεσοποταμίας - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας

15:00 Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός

15:00 Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας

15:00 Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας

Premier League (12η αγωνιστική)

16:00 Γουλβς - Άστον Βίλα (Cosmote Sport 7)

16:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον (Cosmote Sport 2)

18:30 Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

LaLiga (13η αγωνιστική)

13:00 Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 2)

15:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Λεβάντε (Cosmote Sport 9)

17:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 5)

19:30 Χετάφε - Οσασούνα (Cosmote Sport 2)

22:00 Ρεάλ Μπέτις - Σεβίλλη (Cosmote Sport 2)

Serie A (12η αγωνιστική)

13:30 Κάλιαρι - Φιορεντίνα (Novasports 2)

16:00 Λάτσιο - Λέτσε (Novasports 5)

16:00 Σαμπντόρια - Αταλάντα (Novasports 4)

16:00 Ουντινέζε - Σπαλ (Novasports 24)

19:00 Πάρμα - Ρόμα (Novasports 4)

21:45 Γιουβέντους - Μίλαν (Novasports 2)

Bundesliga (11η αγωνιστική)

14:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 3)

16:30 Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)

19:00 Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (13η αγωνιστική)

16:00 Ρεν - Αμιάν

18:00 Ναντ - Σεντ Ετιέν

18:00 Μονπελιέ - Τουλούζ (Novasports 3)

22:00 Μαρσέιγ - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (13η αγωνιστική)

13:15 Άγιαξ - Ουτρέχτη (Novasports 3)

15:30 Τβέντε - Τσβόλε

15:30 Βίλεμ - Αϊντχόφεν (Novasports 3)

17:45 Φέγενορντ - Βάαλβαϊκ

21:00 Άλκμααρ - Έμεν

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

17:00 Μαρίτιμο - Πορτιμονένσε

17:00 Πάσος Φερέιρα - Τοντέλα

20:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπελενένσες (Cosmote Sport 9)

22:00 Γκιμαράες - Μπράγκα

23:00 Μποαβίστα - Πόρτο (Cosmote Sport 3)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο ανδρών (προημιτελικά)

17:15 Προμηθέας Πατρών - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ1)

Α2 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Φίλιππος Βέροιας - Καρδίτσα

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

13:00 Σπόρτιγκ - Χανιά

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Δάφνη Αγ. Δημητρίου

ΒΟΛΕΪ

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

19:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

13:00 Δράμα - Φαίακας (ΕΡΤ Sports)

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

16:00 Προσοτσάνη - ΠΑΟΚ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League 1 (10η αγωνιστική)

15:00 Άρης - Αστέρας (Novasports 1)

17:00 Ξάνθη - Πανιώνιος (ΕΡΤ Sports)

17:15 Ολυμπιακός - Ατρόμητος (Novasports 2)

19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Novasports 1)

Super League 2 (4η αγωνιστική)

14:45 Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς Χανίων (ΕΡΤ Sports)

15:00 Απόλλων Σμύρνης - Δόξα Δράμας

15:00 Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή

15:00 Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός

Football League (7η αγωνιστική)

14:00 Ολυμπιακός Βόλου - Ιάλυσος

15:00 Τρίγλια - Καλαμάτα

15:00 Ιεράπετρα - Καβάλα

15:00 Θεσπρωτός - Πανασπροπυργιακός

15:00 Διαγόρας - Νίκη Βόλου

15:00 Αιγάλεω - Ιωνικός (ΕΡΤ3)

Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 8η αγωνιστική)

15:00 Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού

15:00 Πανδραϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου

15:00 Ηρακλής Ν. Ζυγού - Άρης Αβάτου

15:00 Δόξα Θεολόγου - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός

15:00 Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης

Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 10η αγωνιστική)

15:00 Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός

15:00 Αστραπή Μεσοποταμίας - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας

15:00 Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός

15:00 Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας

15:00 Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας

Premier League (12η αγωνιστική)

16:00 Γουλβς - Άστον Βίλα (Cosmote Sport 7)

16:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον (Cosmote Sport 2)

18:30 Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

LaLiga (13η αγωνιστική)

13:00 Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ (Cosmote Sport 2)

15:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Λεβάντε (Cosmote Sport 9)

17:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ (Cosmote Sport 5)

19:30 Χετάφε - Οσασούνα (Cosmote Sport 2)

22:00 Ρεάλ Μπέτις - Σεβίλλη (Cosmote Sport 2)

Serie A (12η αγωνιστική)

13:30 Κάλιαρι - Φιορεντίνα (Novasports 2)

16:00 Λάτσιο - Λέτσε (Novasports 5)

16:00 Σαμπντόρια - Αταλάντα (Novasports 4)

16:00 Ουντινέζε - Σπαλ (Novasports 24)

19:00 Πάρμα - Ρόμα (Novasports 4)

21:45 Γιουβέντους - Μίλαν (Novasports 2)

Bundesliga (11η αγωνιστική)

14:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 3)

16:30 Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν (Cosmote Sport 3)

19:00 Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (13η αγωνιστική)

16:00 Ρεν - Αμιάν

18:00 Ναντ - Σεντ Ετιέν

18:00 Μονπελιέ - Τουλούζ (Novasports 3)

22:00 Μαρσέιγ - Λιόν (Novasports 3)

Eredivisie (13η αγωνιστική)

13:15 Άγιαξ - Ουτρέχτη (Novasports 3)

15:30 Τβέντε - Τσβόλε

15:30 Βίλεμ - Αϊντχόφεν (Novasports 3)

17:45 Φέγενορντ - Βάαλβαϊκ

21:00 Άλκμααρ - Έμεν

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

17:00 Μαρίτιμο - Πορτιμονένσε

17:00 Πάσος Φερέιρα - Τοντέλα

20:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπελενένσες (Cosmote Sport 9)

22:00 Γκιμαράες - Μπράγκα

23:00 Μποαβίστα - Πόρτο (Cosmote Sport 3)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Κύπελλο ανδρών (προημιτελικά)

17:15 Προμηθέας Πατρών - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ1)

Α2 ανδρών (6η αγωνιστική)

17:00 Φίλιππος Βέροιας - Καρδίτσα

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

13:00 Σπόρτιγκ - Χανιά

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Δάφνη Αγ. Δημητρίου

ΒΟΛΕΪ

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

19:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (6η αγωνιστική)

13:00 Δράμα - Φαίακας (ΕΡΤ Sports)

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

16:00 Προσοτσάνη - ΠΑΟΚ

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία