ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Γ' εθνική: Ισοπαλία χωρίς γκολ στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης

Θερμαϊκός Θέρμης και Μακεδονικός έμειναν στο 0-0

 10/11/2019 17:41

Γ' εθνική: Ισοπαλία χωρίς γκολ στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης

Θερμαϊκός Θέρμης και Μακεδονικός αλληλοεξουδετερώθηκαν (0-0) χάνοντας έδαφος στη βαθμολογία του 2ου ομίλου της Γ' εθνικής.

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική στους ομίλους του Βορρά:

1ος όμιλος (8η αγωνιστική):

Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού 0-0

Πανδραμαϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου 0-4

Ηρακλής Ν. Ζυγού - Άρης Αβάτου 2-2

Δόξα Θεολόγου - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός 1-2

Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Η βαθμολογία:

Νέστος Χρυσούπολης 21

Πανσερραϊκός 18

Πανδραμαϊκός 16

Αετός Ορφανού 15

Απόλλων Παραλιμνίου 14

Δόξα Κάτω Καμήλας 10

Άρης Αβάτου 9

Κεραυνός Πέρνης 8

Ένωση Αλεξανδρούπολης 7

Ηρακλής Ν. Ζυγού 5

Ορφέας Ξάνθης 5

Κιλκισιακός 4

Δόξα Θεολόγου 1

Η επόμενη αγωνιστική:

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

15:00 Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης

15:00 Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου

15:00 Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός

15:00 Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ν. Ζυγού

15:00 Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός

2ος όμιλος (10η αγωνιστική):

Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός 1-1

Αστραπή Μεσοποταμίας - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 1-3

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0

Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας 1-4

Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-0

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 25

Μακεδονικός 20

Θερμαϊκός Θέρμης 20

Γιαννιτσά 19

Ν. Καλλικράτεια 15

Θύελλα Σαρακηνών 14

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 14

Αγροτικός Αστέρας 13

Νίκη Αγκαθιάς 10

Φλώρινα 10

Εδεσσαϊκός 10

Ποσειδών Μηχανιώνας 8

Αστραπή Μεσοποταμιάς 7

* Άρης Παλαιοχωρίου και ΑΟ Σειρήνα έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική:

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

15:00 Ν. Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας

15:00 Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Θύελλα Σαρακηνών

15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης

15:00 Ποσειδών Μηχανιώνιας - Νίκη Αγκαθιάς

15:00 Γιαννιτσά - Φλώρινα

Θερμαϊκός Θέρμης και Μακεδονικός αλληλοεξουδετερώθηκαν (0-0) χάνοντας έδαφος στη βαθμολογία του 2ου ομίλου της Γ' εθνικής.

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική στους ομίλους του Βορρά:

1ος όμιλος (8η αγωνιστική):

Ορφέας Ξάνθης - Αετός Ορφανού 0-0

Πανδραμαϊκός - Απόλλων Παραλιμνίου 0-4

Ηρακλής Ν. Ζυγού - Άρης Αβάτου 2-2

Δόξα Θεολόγου - Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας - Πανσερραϊκός 1-2

Κιλκισιακός - Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Η βαθμολογία:

Νέστος Χρυσούπολης 21

Πανσερραϊκός 18

Πανδραμαϊκός 16

Αετός Ορφανού 15

Απόλλων Παραλιμνίου 14

Δόξα Κάτω Καμήλας 10

Άρης Αβάτου 9

Κεραυνός Πέρνης 8

Ένωση Αλεξανδρούπολης 7

Ηρακλής Ν. Ζυγού 5

Ορφέας Ξάνθης 5

Κιλκισιακός 4

Δόξα Θεολόγου 1

Η επόμενη αγωνιστική:

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

15:00 Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης

15:00 Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης

15:00 Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου

15:00 Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός

15:00 Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ν. Ζυγού

15:00 Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός

2ος όμιλος (10η αγωνιστική):

Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός 1-1

Αστραπή Μεσοποταμίας - Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 1-3

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-0

Φλώρινα - Αλμωπός Αριδαίας 1-4

Γιαννιτσά - Ποσειδών Μηχανιώνας 1-0

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 25

Μακεδονικός 20

Θερμαϊκός Θέρμης 20

Γιαννιτσά 19

Ν. Καλλικράτεια 15

Θύελλα Σαρακηνών 14

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 14

Αγροτικός Αστέρας 13

Νίκη Αγκαθιάς 10

Φλώρινα 10

Εδεσσαϊκός 10

Ποσειδών Μηχανιώνας 8

Αστραπή Μεσοποταμιάς 7

* Άρης Παλαιοχωρίου και ΑΟ Σειρήνα έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική:

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

15:00 Ν. Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας

15:00 Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Θύελλα Σαρακηνών

15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης

15:00 Ποσειδών Μηχανιώνιας - Νίκη Αγκαθιάς

15:00 Γιαννιτσά - Φλώρινα

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία