ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Γ’ εθνική: Εμβόλιμη δράση στον 2ο όμιλο

Τα σκορ, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

 09/10/2019 18:40

Γ’ εθνική: Εμβόλιμη δράση στον 2ο όμιλο

Με την εμβόλιμη 4η αγωνιστική συνεχίστηκε η δράση στον 2ο όμιλο της Γ' εθνικής. Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον όμιλο. 

Τα αποτελέσματα:

ΠΑΣ Φλώρινα - ΑΟ Σειρήνα 1-0

Γιαννιτσά - Νίκη Αγκαθιάς 1-0

Ποσειδών Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0

Αλμωπός Αριδαίας - Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0

Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αγροτικός Αστέρας 0-0

Ν. Καλλικράτειας - Εδεσσαϊκός 2-2

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 12

Γιαννιτσά 9

Θύελλα Σαρακηνών 7

Ν. Καλλικράτεια 7

Μακεδονικός 7

Ποσειδών Μηχανιώνας 7

Θερμαϊκός Θέρμης 6

Αγροτικός Αστέρας 4

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 4

ΠΑΣ Φλώρινα 4

Εδεσσαϊκός 2

Αστραπή Μεσοποταμίας 1

Νίκη Αγκαθιάς 1

Άρης Παλαιοχωρίου 0

ΑΟ Σειρήνα ο

* Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική (13/10):

ΑΟ Σειρήνα - Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΣ Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας - Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών - Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός - Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Ν. Καλλικράτεια

Με την εμβόλιμη 4η αγωνιστική συνεχίστηκε η δράση στον 2ο όμιλο της Γ' εθνικής. Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον όμιλο. 

Τα αποτελέσματα:

ΠΑΣ Φλώρινα - ΑΟ Σειρήνα 1-0

Γιαννιτσά - Νίκη Αγκαθιάς 1-0

Ποσειδών Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0

Αλμωπός Αριδαίας - Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0

Μακεδονικός - Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αγροτικός Αστέρας 0-0

Ν. Καλλικράτειας - Εδεσσαϊκός 2-2

Η βαθμολογία:

Αλμωπός Αριδαίας 12

Γιαννιτσά 9

Θύελλα Σαρακηνών 7

Ν. Καλλικράτεια 7

Μακεδονικός 7

Ποσειδών Μηχανιώνας 7

Θερμαϊκός Θέρμης 6

Αγροτικός Αστέρας 4

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας 4

ΠΑΣ Φλώρινα 4

Εδεσσαϊκός 2

Αστραπή Μεσοποταμίας 1

Νίκη Αγκαθιάς 1

Άρης Παλαιοχωρίου 0

ΑΟ Σειρήνα ο

* Ο Άρης Παλαιοχωρίου έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

Η επόμενη αγωνιστική (13/10):

ΑΟ Σειρήνα - Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΣ Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας - Γιαννιτσά

Θύελλα Σαρακηνών - Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός - Μακεδονικός

Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Ν. Καλλικράτεια

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία