ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/4)

Η ποδοσφαιρική δράση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Θεσσαλονίκης

 21/04/2019 18:40

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20-21/4)

Α1 κατηγορία (28η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου 2-1

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης 0-1

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης 1-1

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας 4-2

Μελιτέας - Κεραυνός Κολχικού 3-1

Καμπανιακός - Μαραθώνας 2-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Περιστερώνα 1-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής 1-4

Α’ κατηγορία (28η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-2

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-2

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου 1-2

Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-2

Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2

ΓΣ Ηλιούπολης - Ιωνικός 0-3

Αστραπή Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες 3-1

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ. Παύλου 2-0

2ος όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-3

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 (α.α.)

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-1

Ακρίτες Συκεών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-3

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 4-2

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Δορκάδας 0-1

3ος όμιλος

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-0

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 4-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Κερασιάς 5-0

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-1

Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2

Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής 1-1

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Ν. Επιβατών 0-4

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών 1-2

Β’ κατηγορία (25η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Όλυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Ευόσμου 0-1

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων 1-0

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-5

Δόξα Ελπίδας - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2

Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού 1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ελπίδες Χαλάστρας 10-4

2ος όμιλος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων 1-1

ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαγνησιακός 2-1

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αγροτικός Αστέρας υποδομή 1-0

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-0

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΜΑΣ Αγχιάλου 2-3

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Φίλιππος Ελεούσας 1-0

3ος όμιλος

Αστραπή Νεάπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-3

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Αστέρας 0-4

Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Μεσαίου 2-0

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ευκαρπίας 0-1

Ένωση Συκεών - Δόξα Δρυμού 3-3

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου (διεκόπη)

4ος όμιλος

Νέστωρ Όσσας - Άρης Καβαλαρίου 4-1

Άρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου 0-2

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 3-4

Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Αγ. Γεωργίου 4-5

Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Λαγυνών 3-0

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών 3-0 (α.α.)

5ος όμιλος

Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Θερ. Θέρμης 2-3

Πέρα - Ιωάννης Παπάφης 0-0

ΑΕ Φαλήρου - Προοδευτική 1-3

Αετοί Θεσ/νίκης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-2

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Πυλαίας 3-1

Αίολος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0

6ος όμιλος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου-Άγιος Ελευθέριος 0-0

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αριστοτέλης 0-3

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 2-0

Αχιλλέας Περαίας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-1

ΑΣ Παπάδες - Δόξα Τριλόφου 0-3 (α.α.)

Α1 κατηγορία (28η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου 2-1

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης 0-1

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης 1-1

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας 4-2

Μελιτέας - Κεραυνός Κολχικού 3-1

Καμπανιακός - Μαραθώνας 2-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Περιστερώνα 1-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής 1-4

Α’ κατηγορία (28η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-2

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-2

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου 1-2

Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 2-2

Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2

ΓΣ Ηλιούπολης - Ιωνικός 0-3

Αστραπή Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες 3-1

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ. Παύλου 2-0

2ος όμιλος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής 2-3

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 (α.α.)

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-1

Ακρίτες Συκεών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-3

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 4-2

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Δορκάδας 0-1

3ος όμιλος

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-0

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 4-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Κερασιάς 5-0

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-1

Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2

Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής 1-1

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Ν. Επιβατών 0-4

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών 1-2

Β’ κατηγορία (25η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Όλυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Ευόσμου 0-1

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων 1-0

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-5

Δόξα Ελπίδας - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2

Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού 1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ελπίδες Χαλάστρας 10-4

2ος όμιλος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων 1-1

ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαγνησιακός 2-1

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αγροτικός Αστέρας υποδομή 1-0

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-0

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΜΑΣ Αγχιάλου 2-3

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Φίλιππος Ελεούσας 1-0

3ος όμιλος

Αστραπή Νεάπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-3

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Αστέρας 0-4

Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Μεσαίου 2-0

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ευκαρπίας 0-1

Ένωση Συκεών - Δόξα Δρυμού 3-3

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου (διεκόπη)

4ος όμιλος

Νέστωρ Όσσας - Άρης Καβαλαρίου 4-1

Άρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου 0-2

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 3-4

Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Αγ. Γεωργίου 4-5

Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Λαγυνών 3-0

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου 3-2

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών 3-0 (α.α.)

5ος όμιλος

Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Θερ. Θέρμης 2-3

Πέρα - Ιωάννης Παπάφης 0-0

ΑΕ Φαλήρου - Προοδευτική 1-3

Αετοί Θεσ/νίκης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-2

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Πυλαίας 3-1

Αίολος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0

6ος όμιλος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου-Άγιος Ελευθέριος 0-0

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αριστοτέλης 0-3

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 2-0

Αχιλλέας Περαίας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-1

ΑΣ Παπάδες - Δόξα Τριλόφου 0-3 (α.α.)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία