ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16-17/11)

Η ποδοσφαιρική δράση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Θεσσαλονίκης

 17/11/2019 17:15

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16-17/11)

Α1 κατηγορία (13η αγωνιστική)

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας 2-2

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-4

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 4-0

Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 0-0

Ποσειδών Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης 1-3

Α’ κατηγορία (10η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-2

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-0

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου 2-1

Κανονιέρηδες - Άγιος Αθανάσιος 3-4

ΑΕ Καλλιθέας/Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας 0-2

Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου 0-0

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 1-2 

Δόξα Ρετζικίου - Αγχίαλος 1-0

2ος όμιλος

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα 3-3

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού 0-1

Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης 2-1

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-0

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού  0-1

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού 3-3

3ος όμιλος

Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου 4-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου 1-0

Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης 2-0

Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού 3-2

ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης 3-0

Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα 0-0

Α1 κατηγορία (13η αγωνιστική)

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας 2-2

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-4

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2

Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0

ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 4-0

Παύλος Μελάς - Εθνικός Σοχού 0-0

Ποσειδών Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1

Ιωνικός - Φοίνικας Πολίχνης 1-3

Α’ κατηγορία (10η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-2

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-0

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου 2-1

Κανονιέρηδες - Άγιος Αθανάσιος 3-4

ΑΕ Καλλιθέας/Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας 0-2

Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου 0-0

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 1-2 

Δόξα Ρετζικίου - Αγχίαλος 1-0

2ος όμιλος

ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα 3-3

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού 0-1

Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης 2-1

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-0

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού  0-1

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού 3-3

3ος όμιλος

Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου 4-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου 1-0

Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης 2-0

Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού 3-2

ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης 3-0

Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα 0-0

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία