ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα των πλέι οφ και πλέι άουτ της Κυριακής (12/5)

Η ποδοσφαιρική δράση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Θεσσαλονίκης

 12/05/2019 20:30

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα των πλέι οφ και πλέι άουτ της Κυριακής (12/5)

Α1 κατηγορία

Πλέι οφ (1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1

Καμπανιακός - Ιάσων Αυγής 1-1

Πλέι άουτ (1η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 2-3

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (4-5 πέν.)

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων 1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1

2ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1

2ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας 2-2 (4-5 πέν.)

Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός 1-0

3ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-2

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας 2-1

3ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0

4ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 1-2

4ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Άρης Ξηροποτάμου 1-1 (4-3 πέν.)

5ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη 2-0

Προοδευτική - ΑΕ Φαλήρου 1-3

5ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Πέρα 0-1

6ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου/Άγιος Ελευθέριος 3-0

6ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-3

Α1 κατηγορία

Πλέι οφ (1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 1-1

Καμπανιακός - Ιάσων Αυγής 1-1

Πλέι άουτ (1η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου 2-3

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 (4-5 πέν.)

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων 1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 1-1

2ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1

2ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας 2-2 (4-5 πέν.)

Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός 1-0

3ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-2

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας 2-1

3ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0

4ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου 3-1

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου 1-2

4ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Άρης Ξηροποτάμου 1-1 (4-3 πέν.)

5ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη 2-0

Προοδευτική - ΑΕ Φαλήρου 1-3

5ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Πέρα 0-1

6ος όμιλος (πλέι οφ, 1η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Φοίνικας Καλαμαριάς 2-1

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου/Άγιος Ελευθέριος 3-0

6ος όμιλος (πλέι άουτ, 1η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-3

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία