ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής

Ο Σκουλάς θα σφυρίξει το ματς του ΠΑΟΚ στην Τρίπολη, ενώ ο Μανούχος θα διευθύνει το παιχνίδι του Άρη με τη Λαμία

 10/01/2019 14:00

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής

Σήμερα το πρωί έγινε γνωστό το ποιοι διαιτητές θα σφυρίξουν στα παιχνίδια της 16ης αγωνιστικής, με τον Μανώλη Σκουλά του συνδέσμου Θεσσαλίας να ορίζεται στο ματς Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ και τον Βαγγέλη Μανούχου του συνδέσμου Αργολίδας στο Άρης-Λαμία.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής:

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

17:15 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιώς)

Βοηθοί: Χασάν Κούλα (ΕΠΣ Ξάνθης), Δημήτριος Σαμοΐλης (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Αριστομένης Κουτσιάυτης (ΕΠΣ Άρτας)

19:00 Ατρόμητος - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)

Βοηθοί: Χρήστος Ακρίβος (ΕΠΣ Αθηνών), Ιορδάνης Απτόσογλου (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)

19:30 ΟΦΗ - Πανιώνιος

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης (ΕΠΣ Αιτ/νιας), Ηλίας Κωνσταντίνου (ΕΠΣ Πρέβεζας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (ΕΠΣ Καστοριάς)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

17:15 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 

Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας), Λάζαρος Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

4ος: Γεώργιος Τάσσης (ΕΠΣ Ηπείρου)

19:00 Παναθηναϊκός - Ξάνθη

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (ΕΠΣ Αθηνών)

Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (ΕΠΣ Αθηνών), Ανδρέας Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)

19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (ΕΠΣ Κορινθίας), Χρυσούλα Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

19:00 Άρης - Λαμία

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος (ΕΠΣ Αργολίδας)

Βοηθοί: Τρύφων Πετρόπουλος (ΕΠΣ Αρκαδίας), Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (ΕΠΣ Αρκαδίας)

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (ΕΠΣ Πέλλας)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)

Βοηθοί: Γεώργιος Χατζηνάκος (ΕΠΣ Δράμας), Χρήστος Τζιώτζιος (ΕΠΣ Θράκης)

4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (ΕΠΣ Δράμας)

Σήμερα το πρωί έγινε γνωστό το ποιοι διαιτητές θα σφυρίξουν στα παιχνίδια της 16ης αγωνιστικής, με τον Μανώλη Σκουλά του συνδέσμου Θεσσαλίας να ορίζεται στο ματς Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ και τον Βαγγέλη Μανούχου του συνδέσμου Αργολίδας στο Άρης-Λαμία.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής:

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

17:15 ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιώς)

Βοηθοί: Χασάν Κούλα (ΕΠΣ Ξάνθης), Δημήτριος Σαμοΐλης (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Αριστομένης Κουτσιάυτης (ΕΠΣ Άρτας)

19:00 Ατρόμητος - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)

Βοηθοί: Χρήστος Ακρίβος (ΕΠΣ Αθηνών), Ιορδάνης Απτόσογλου (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)

19:30 ΟΦΗ - Πανιώνιος

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Αθανάσιος Κολοσιώνης (ΕΠΣ Αιτ/νιας), Ηλίας Κωνσταντίνου (ΕΠΣ Πρέβεζας)

4ος: Φώτιος Φωτιάδης (ΕΠΣ Καστοριάς)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

17:15 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 

Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Πολυχρόνης Κωσταράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας), Λάζαρος Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

4ος: Γεώργιος Τάσσης (ΕΠΣ Ηπείρου)

19:00 Παναθηναϊκός - Ξάνθη

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (ΕΠΣ Αθηνών)

Βοηθοί: Αντώνιος Καρατζίκας (ΕΠΣ Αθηνών), Ανδρέας Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)

19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (ΕΠΣ Κορινθίας), Χρυσούλα Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)

4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

19:00 Άρης - Λαμία

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος (ΕΠΣ Αργολίδας)

Βοηθοί: Τρύφων Πετρόπουλος (ΕΠΣ Αρκαδίας), Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (ΕΠΣ Αρκαδίας)

4ος: Βασίλειος Φωτιάς (ΕΠΣ Πέλλας)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)

Βοηθοί: Γεώργιος Χατζηνάκος (ΕΠΣ Δράμας), Χρήστος Τζιώτζιος (ΕΠΣ Θράκης)

4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (ΕΠΣ Δράμας)

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία