ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Ανακοινώθηκαν επίσημα οι σταυροί προτίμησης για όλους τους δήμους της Θεσσαλονίκης

Το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης ανέβασε στο διαδίκτυο τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα - Ποιοι εκλέγονται στον κεντρικό δήμο

 05/06/2019 18:30

Ανακοινώθηκαν επίσημα οι σταυροί προτίμησης για όλους τους δήμους της Θεσσαλονίκης

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγοι τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας σε κάθε δήμο της Θεσσαλονίκης.

Το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης ανέβασε στο διαδίκτυο αναλυτικά για όλους τους δήμους τους σταυρούς που συγκέντρωσε ο κάθε δημοτικός και κοινοτικός υποψήφιος. 

Για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

Δήμος Θεσσαλονίκης 

Κωνσταντίνος Ζέρβας

Ο Κωνσταντίνος Ζέρβας εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος σε σταυρούς είναι ο Δρόσος Τσαβλής.

Αναλυτικά:
1 ) ΤΣΑΒΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΔΡΟΣΣΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 1069
2 ) ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 812
3 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 794
4 ) ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 647
5 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 634
6 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 617
7 ) ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 614
8 ) ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 612
9 ) ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 611
10 ) ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 576
11 ) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ 574
12 ) ΚΥΡΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 570
13 ) ΤΣΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 568
14 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 565
15 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 562
16 ) ΖΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 558
17 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΤΖΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 556
18 ) ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 553
19 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 532
20 ) ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 532
21 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 518
22 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 514
23 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 499
24 ) ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 470
25 ) ΡΟΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 459
26 ) ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 415
27 ) ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 413
28 ) ΜΑΝΑΒΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 402
29 ) ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 394
30 ) ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 370
31 ) ΜΥΡΩΝΗ- ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 367
32 ) ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
33 ) ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 341
34 ) ΖΑΤΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 340
35 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 326
36 ) ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 324
37 ) ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 318
38 ) ΜΗΛΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 317
39 ) ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 315
40 ) ΜΟΥΣΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 313
41 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 310
42 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 310
43 ) ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 309
44 ) ΚΑΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 308
45 ) ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 300
46 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 295
47 ) ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 283
48 ) ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 249
49 ) ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
50 ) ΠΑΤΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 239
51 ) ΦΙΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 236
52 ) ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΑΒΡΑΑΜ 230
53 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 230
54 ) ΤΟΓΙΑ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 227
55 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 225
56 ) ΝΑΪΔΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 206
57 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180
58 ) ΜΟΥΔΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 176
59 ) ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 173
60 ) ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 167
61 ) ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 156
62 ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ- ΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 135
63 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
Τριανδρίας
64 ) ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1268
65 ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
722
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΕΣΤΗ 572
2 ) ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΛΙΝΟΥ 355
3 ) ΤΣΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 342
4 ) ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 284
5 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 251
6 ) ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 224
7 ) ΠΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
8 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 182
9 ) ΚΑΜΤΣΗ ΒΕΡΑ του ΗΛΙΑ 159
10 ) ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 136
11 ) ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 123
12 ) ΣΑΛΑΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του ΠΑΝΑΓΗ 309
2 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 291
3 ) ΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 258
4 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 190
5 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 177
6 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
7 ) ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
8 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΤΟΥΜΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 139
9 ) ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
10 ) ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ 97
11 ) ΤΟΥΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
12 ) ΠΙΤΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 59
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΥΜΠΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 209
2 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 204
3 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 169
4 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 168
5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 166
6 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 164
7 ) ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 157
8 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ-ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 149
9 ) ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 134
10 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 129
11 ) ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 113
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΝΑΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 426
2 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 394
3 ) ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 373
4 ) ΒΑΒΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 371
5 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 352
6 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 278
7 ) ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 243
8 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 231
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 195
10 ) ΚΑΠΕΖΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
11 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
12 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 155
13 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ του ΗΛΙΑ 131
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 116
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 107
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 799
2 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 771
3 ) ΚΟΡΟΞΕΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 608
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568
5 ) ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ- ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 499
6 ) ΒΑΚΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 489
7 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 464
8 ) ΒΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 447
9 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 429
10 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 396
11 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 366
12 ) ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366
13 ) ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 358
14 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
15 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 347
16 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 309
17 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 297
18 ) ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
19 ) ΣΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΣΙΕΛΑ του ΑΛΒΕΡΤΟΥ 143
Τριανδρίας
1 ) ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 130
2 ) ΒΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 130
3 ) ΔΙΓΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
4 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ 103
5 ) ΘΩΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 92
6 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61
7 ) ΠΕΤΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Νίκος Ταχιάος

Ο Νίκος Ταχιάος εκλέγει 11 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος σε σταυρούς είναι ο Βασίλης Γάκης.

Αναλυτικά:
1 ) ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3483
2 ) ΑΗΔΟΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1884
3 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1697
4 ) ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1681
5 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1677
6 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1408
7 ) ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ 1346
8 ) ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 1187
9 ) ΚΟΥΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1169
10 ) ΓΩΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1033
11 ) ΤΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 988
12 ) ΒΑΒΟΥΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 878
13 ) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 842
14 ) ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 824
15 ) ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
16 ) ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 787
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 760
18 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 723
19 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 700
20 ) ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 689
21 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 679
22 ) ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 640
23 ) ΚΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ 627
24 ) ΜΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ 626
25 ) ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 614
26 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605
27 ) ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 597
28 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 581
29 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 561
30 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 559
31 ) ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 511
32 ) ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 486
33 ) ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 464
34 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 449
35 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 442
36 ) ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 435
37 ) ΓΑΡΑΪΜΠΕ ΣΑΜΙ-ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΣΑΝ-ΑΒΡΑΑΜ 431
38 ) ΛΥΚΑΡΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 420
39 ) ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 407
40 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 399
41 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ (ΝΑΣΙΑ) του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 397
42 ) ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 383
43 ) ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 380
44 ) ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374
45 ) ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 363
46 ) ΚΟΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 363
47 ) ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 358
48 ) ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353
49 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 323
50 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 311
51 ) ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
52 ) ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 276
53 ) ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΑΓΟΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 273
54 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 265
55 ) ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 260
56 ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 250
57 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
58 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 242
59 ) ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238
60 ) ΣΑΝIΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 234
61 ) ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 232
62 ) ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229
63 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 225
64 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ 217
65 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 210
66 ) ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
67 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΗ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 189
68 ) ΛΟΥΑΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 179
69 ) ΔΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 169
70 ) ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 127
71 ) ΒΙΛΛΕΓΑΣ-ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ ΜΑΡΙΑ-ΧΟΥΛΙΑ του ΙΜΠΡΑΙΝ 102
Τριανδρίας
72 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ 2058
73 ) ΤΡΑΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1323
74 ) ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1006
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΟΥΒΕΛΑ-ΔΑΝΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1028
2 ) ΒΕΪΖΑΔΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 963
3 ) ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 449
4 ) ΡΟΓΚΟΤΗ-ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 433
5 ) ΔΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 393
6 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
7 ) ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 299
8 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 282
9 ) ΓΚΟΥΛΕΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 266
10 ) ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 266
11 ) ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 200
12 ) ΚΡΥΩΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕΙΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 196
13 ) ΣΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 195
14 ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187
15 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
16 ) ΣΑΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 140
17 ) ΣΙΓΙΟΥΛΤΖΗ-ΡΟΥΚΑ ΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 402
2 ) ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 257
3 ) ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242
4 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 234
5 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 233
6 ) ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203
7 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 189
8 ) ΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
9 ) ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 180
10 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 140
11 ) ΖΑΛΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 138
12 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125
13 ) ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 79
14 ) ΠΑΡΑΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 73
15 ) ΣΑΡΙΣΧΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64
16 ) ΠΙΤΙΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 254
2 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 201
3 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 160
4 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 143
5 ) ΣΒΑΡΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
6 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 118
7 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
8 ) ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 103
9 ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
10 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
11 ) ΑΪΝΑΛΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
12 ) ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 67
13 ) ΡΟΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 66
14 ) ΠΑΠΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 64
15 ) ΣΕΡΕΣΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
16 ) ΤΣΟΜΠΟΥΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 27
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΕΡΨΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΚΡΥΣΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 886
2 ) ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 414
3 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 370
4 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 344
5 ) ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 343
6 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310
7 ) ΒΑΒΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 309
8 ) ΟΥΛΙΤΣΙΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ 278
9 ) ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 263
10 ) ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 233
11 ) ΜΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 224
12 ) ΡΟΥΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 211
13 ) ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΟΘΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 210
14 ) ΚΑΖΑΝΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 207
15 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
16 ) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 181
17 ) ΛΙΟΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
18 ) ΧΑΤΖΗΒΑΚΑΛΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
19 ) ΟΛΑΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 72
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 1507
2 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 1435
3 ) ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1133
4 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1112
5 ) ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 956
6 ) ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 696
7 ) ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΥΣΑΦΗ 688
8 ) ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 672
9 ) ΤΟΣΚΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 616
10 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 542
11 ) ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 479
12 ) ΛΑΓΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 475
13 ) ΚΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 439
14 ) ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 398
15 ) ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 396
16 ) ΚΑΛΗΣΠΑΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 370
17 ) ΟΥΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 333
18 ) ΜΕΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 333
19 ) ΔΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 300
20 ) ΠΕΝΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 294
Τριανδρίας
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 440
2 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
3 ) ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 326
4 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 210
5 ) ΜΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
6 ) ΛΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 97
7 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 95
8 ) ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΗΝΑ 80
9 ) ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΗΛΙΑ 70
10 ) ΠΟΔΙΚΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΩΣΗΦ 42

Γιώργος Ορφανός

Ο Γιώργος Ορφανός εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος είναι ο Γιώργος Κούδας.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3303
2 ) ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1624
3 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 716
4 ) ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 712
5 ) ΠΑΤΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 583
6 ) ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 574
7 ) ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
8 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 538
9 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 533
10 ) ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 509
11 ) ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 506
12 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 491
13 ) ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 479
14 ) ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 475
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ 468
16 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 458
17 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 456
18 ) ΠΑΤΗΣ-ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 443
19 ) ΓΑΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 435
20 ) ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 428
21 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΟΡΔΑΝΗ 426
22 ) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 425
23 ) ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 408
24 ) ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 400
25 ) ΓΛΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 399
26 ) ΚΑΠΑΧΤΣΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372
27 ) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 368
28 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 349
29 ) ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 349
30 ) ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 348
31 ) ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 337
32 ) ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ (ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 317
33 ) ΑΛΓΚΑΒΑ ΙΑΚΩΒ (ΤΖΑΚΟ) του ΜΟΡΔΟΧΑΪ 305
34 ) ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 296
35 ) ΔΗΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 295
36 ) ΖΑΪΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 278
37 ) ΜΑΤΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 277
38 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΥΓΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 274
39 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272
40 ) ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 267
41 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 263
42 ) ΒΟΥΝΤΖΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
43 ) ΓΚΑΛΙΔΗ (ΝΤΑΓΚΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
44 ) ΤΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 249
45 ) ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 245
46 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΡΕΝΝΟΥ 240
47 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 240
48 ) ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
49 ) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 234
50 ) ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 233
51 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 230
52 ) ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 225
53 ) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
54 ) ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 218
55 ) ΡΩΣΙΑΔΟΥ (ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ) ΕΛΕΟΝΩΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 197
56 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 196
57 ) ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 184
58 ) ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 175
59 ) ΜΠΡΙΤΣΙΑΝΗ ΝΑΖΑΡΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 171
60 ) ΔΑΦΝΟΜΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 168
61 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 167
62 ) ΧΑΡΙΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 148
63 ) ΛΙΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
64 ) ΓΙΑΧΟΝΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130
65 ) ΠΛΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
66 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ 117
67 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΥΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 115
68 ) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 113
69 ) ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
70 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 87
71 ) ΜΟΥΣΙΛΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 62
Τριανδρίας
72 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1215
73 ) ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 573
74 ) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 564
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 226
2 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 192
3 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 146
4 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 145
5 ) ΤΕΡΖΙΔΟΥ–ΚΙΡΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 142
6 ) ΠΑΡΑΛΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 128
7 ) ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 123
8 ) ΜΠΟΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
9 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 113
10 ) ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113
11 ) ΚΗΠΙΡΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 102
12 ) ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
13 ) ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 96
14 ) ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 86
15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
16 ) ΚΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62
17 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 348
2 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 228
3 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 191
4 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
5 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 163
6 ) ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
7 ) ΚΑΤΣΙΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
8 ) ΒΙΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 148
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 135
10 ) ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 118
11 ) ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 110
12 ) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
13 ) ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 85
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78
15 ) ΜΠΙΤΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 52
16 ) ΠΑΡΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 393
2 ) ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 212
3 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 198
4 ) ΑΣΗΜΙΝΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 197
5 ) ΤΣΟΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 175
6 ) ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 131
7 ) ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 127
8 ) ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 121
9 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
10 ) ΖΙΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91
11 ) ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ 88
12 ) ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
13 ) ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 73
14 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ 51
15 ) ΣΚΟΡΙΔΟΥ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ) ΕΥΔΟΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 369
2 ) ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 245
3 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (ΙΑΚΩΒΟΥ) ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 227
5 ) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ (ΜΙΧΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 211
6 ) ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
7 ) ΜΑΡΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 189
8 ) ΜΕΝΕΞΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 186
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 185
10 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
11 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
12 ) ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 109
13 ) ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 109
14 ) ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 105
15 ) ΜΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 92
16 ) ΡΑΜΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 91
17 ) ΡΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 86
18 ) ΜΑΛΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
19 ) ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 80
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 754
2 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 549
3 ) ΚΟΡΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 538
4 ) ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 498
5 ) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 488
6 ) ΚΑΡΥΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 428
7 ) ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 418
8 ) ΣΤΟΪΚΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
398
9 ) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
10 ) ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 323
11 ) ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 313
12 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 305
13 ) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΟΣΜΑ 279
14 ) ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 207
15 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 192
16 ) ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 182
17 ) ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 162
18 ) ΡΟΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
19 ) ΣΑΛΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 141
20 ) ΖΑΡΝΤΙΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 104
Τριανδρίας
1 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 145
2 ) ΠΓΙΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 113
3 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79
4 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΕΥΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
5 ) ΚΑΤΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 63
6 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
7 ) ΔΑΔΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 45
8 ) ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
9 ) ΤΣΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
10 ) ΤΣΑΓΓΑΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
11 ) ΧΥΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 20

 Κατερίνα Νοτοπούλου

Η Κατερίνα Νοτοπούλου εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και πρώτη είναι η  Ρία Καλφακάκου.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1275
2 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1213
3 ) ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1073
4 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 863
5 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 652
6 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 612
7 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 561
8 ) ΚΕΤΟΓΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 538
9 ) ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 531
10 ) ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 529
11 ) ΤΡΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 526
12 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 516
13 ) ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 494
14 ) ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 493
15 ) ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 470
16 ) ΓΟΥΝΑΡΗ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ (ΗΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 458
17 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 441
18 ) ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ 440
19 ) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 429
20 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 428
21 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413
22 ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 399
23 ) ΓΚΡΙΜΠΙΖΗ ΗΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 396
24 ) ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ 393
25 ) ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392
26 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΚΟΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 383
27 ) ΒΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΑΣΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 379
28 ) ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 378
29 ) ΓΡΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 373
30 ) ΜΠΕΝΟΥΖΙΛΙΟ ΛΕΒΗ του ΛΙΑΟΥ 372
31 ) ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 370
32 ) ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 369
33 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 348
34 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 346
35 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 339
36 ) ΖΑΡΙΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 333
37 ) ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 333
38 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 323
39 ) ΓΟΥΛΙΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
40 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 314
41 ) ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 309
42 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΤΑΜΙΛΑ συζ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 299
43 ) ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΕΛΛΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 297
44 ) ΜΑΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΡΥΒΙΑΔΗ 293
45 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 283
46 ) ΒΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 272
47 ) ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ 259
48 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 240
49 ) ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 239
50 ) ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 217
51 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 215
52 ) ΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 198
53 ) ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 194
54 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194
55 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
56 ) ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 185
57 ) ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
58 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
59 ) ΠΑΡΕΝΤΕ ΣΟΛΟΜΩΝ του ΙΣΑΚ 143
60 ) ΜΑΚΙΣΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133
61 ) ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 133
62 ) ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
63 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
64 ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
65 ) ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 107
66 ) ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 106
67 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΗΛΙΑ 99
68 ) ΕΥΔΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΥ 90
69 ) ΠΟΤΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
70 ) ΤΣΙΦΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
71 ) ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 65
Τριανδρίας
72 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1520
73 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 926
74 ) ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 634

Σπύρος Βούγιας

Ο Σπύρος Βούγιας εκλέγει τρεις και ο πρώτος σε ψήφους είναι ο Ανδρέας Κουράκης.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 876
2 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 820
3 ) ΔΗΜΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 809
4 ) ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 637
5 ) ΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 618
6 ) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 589
7 ) ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΜΟΝΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 511
8 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 472
9 ) ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 447
10 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 390
11 ) ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 383
12 ) ΚΟΕΝ ΙΩΣΗΦ του ΟΣΚΑΡ 314
13 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309
14 ) ΤΣΙΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 305
15 ) ΚΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 301
16 ) ΓΚΕΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 253
17 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
18 ) ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 241
19 ) ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 236
20 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 233
21 ) ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 230
22 ) ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
23 ) ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΔΑΜΙΑΝΟΥ 224
24 ) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 212
25 ) ΣΠΑΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 201
26 ) ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 198
27 ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
28 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 181
29 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 173
30 ) ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 160
31 ) ΒΕΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
32 ) ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
33 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
34 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 138
35 ) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 136
36 ) ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 130
37 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 125
38 ) ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΥΟΥΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
39 ) ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
40 ) ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
41 ) ΜΠΑΛΑΦΕΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
42 ) ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
43 ) ΤΣΑΛΙΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 92
44 ) ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
45 ) ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΖΗΣΗ 77
46 ) ΡΕΖΝΤΑ ΑΝΙΛΑ του ΜΠΙΛΟ 68
47 ) ΣΙΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
48 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
49 ) ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
50 ) ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΑΣΕΡ-ΕΝΤΝΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΜΕΝΤ 59
51 ) ΣΛΙΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
Τριανδρίας
52 ) ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 738
53 ) ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 347


 Παναγιώτης Ψωμιάδης 


Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης εκλέγει τρεις έδρες και πρώτος σε ψήφους είναι ο αδελφός του, Διονύσης Ψωμιάδης. 

Αναλυτικά: 

1 ) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1246
2 ) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΓΚΑ (ΑΝΝΑ) του ΒΑΛΕΡΙΑΝ 500
3 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 370
4 ) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 343
5 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΣΑΒΒΑ 310
6 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 264
7 ) ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
8 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 225
9 ) ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 219
10 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 210
11 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
12 ) ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 192
13 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 188
14 ) ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
15 ) ΖΕΡΒΑΚΗ - ΖΙΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 155
16 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΗΛΙΑ 151
17 ) ΔΑΔΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 148
18 ) ΚΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 146
-87-
19 ) ΚΑΡΑΚΑΪΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 135
20 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 131
21 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130
22 ) ΚΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 129
23 ) ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΓΙΚ (ΑΣΤΡΟΥΛΑ) του ΑΡΑΡΑΤ 125
24 ) ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 124
25 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 123
26 ) ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 120
27 ) ΜΕΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
28 ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΕΡΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 118
29 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
30 ) ΖΑΜΡΙΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 113
31 ) ΣΤΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 112
32 ) ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 105
33 ) ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 103
34 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 101
35 ) ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
36 ) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ - ΟΣΙΠΩΒ ΛΟΥΪΖΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
37 ) ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 98
38 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΠΥΡΟΥ 97
39 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΣΒΑΡΝΑ) ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 95
40 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
41 ) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
42 ) ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
43 ) ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 80
44 ) ΤΕΤΗ – ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
79
45 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 77
46 ) ΜΑΚΑΡΟΝΗ (ΑΡΩΝΗ) ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 75
47 ) ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) του ΙΩΑΝΝΗ 74
48 ) ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ – ΠΕΡΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 68
49 ) ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 62
50 ) ΜΠΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57
51 ) ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ (ΡΕΛΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 56
52 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
53 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΔΑΙΔΑΛΟΣ) του ΑΒΡΑΑΜ 47
54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΛΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 45
55 ) ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41
56 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40
57 ) ΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 36
58 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 27
Τριανδρίας
59 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 410
60 ) ΒΟΥΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 389
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΖΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΛΣΑΜΗ 135
-88-
2 ) ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
3 ) ΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 96
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΜΨΩΝ 76
5 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 69
6 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 65
7 ) ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62
8 ) ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
9 ) ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 60
10 ) ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
11 ) ΚΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
12 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 35
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 247
2 ) ΓΕΡΟΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 164
4 ) ΜΑΤΖΙΑΡΗ - ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 151
5 ) ΤΖΕΛΕΠΗ - ΖΓΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 122
7 ) ΜΗΝΑ - ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 112
8 ) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
9 ) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
10 ) ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
11 ) ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 57
12 ) ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 134
2 ) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
3 ) ΔΟΓΑΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
4 ) ΚΟΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60
5 ) ΜΠΛΑΤΣΑ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ 56
6 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
7 ) ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
8 ) ΜΥΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
9 ) ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
10 ) ΠΟΪΡΑΖΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 30
11 ) ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 26
12 ) ΣΙΜΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 21
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 289
2 ) ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 116
3 ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
4 ) ΝΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113
5 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 110
6 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
8 ) ΑΓΤΖΙΔΟΥ - ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
-89-
10 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΑΒΡΙΗΛ 86
11 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85
12 ) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ - ΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
13 ) ΚΑΡΑΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68
14 ) ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ 53
15 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΗ 49
16 ) ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΛΕΟΝΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49
17 ) ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 42
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ - ΚΟΣΩΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 409
2 ) ΞΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 342
3 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 293
4 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 272
5 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 258
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 252
7 ) ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 218
8 ) ΜΠΟΣΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 217
9 ) ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΡΟΔΟΠΗ του ΕΔΙΣΣΩΝ 211
10 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 195
11 ) ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 162
12 ) ΘΟΥΠΗ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 145
13 ) ΠΙΣΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 120
14 ) ΠΑΝΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
15 ) ΤΣΙΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 105
16 ) ΤΣΙΤΣΙΩΝΗΣ-ΑΜΕΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 77
17 ) ΧΙΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΒΕΡΙΚΟ του ΗΛΙΑ 40


Σωτήρης Ζαριανόπουλος


Ο Σωτήρης Ζαριανόπουλος εξασφάλισε δυο έδρες, την μια παίρνει αυτός και την άλλη ο Μιχαήλ Κωνσταντινίδης με 1054 σταυρούς.

Οι υπόλοιπες παρατάξεις έχουν εξασφαλίσει μια έδρα και θα την κατέχουν οι επικεφαλείς των παρατάξεων. 

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγοι τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας σε κάθε δήμο της Θεσσαλονίκης.

Το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης ανέβασε στο διαδίκτυο αναλυτικά για όλους τους δήμους τους σταυρούς που συγκέντρωσε ο κάθε δημοτικός και κοινοτικός υποψήφιος. 

Για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

Δήμος Θεσσαλονίκης 

Κωνσταντίνος Ζέρβας

Ο Κωνσταντίνος Ζέρβας εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος σε σταυρούς είναι ο Δρόσος Τσαβλής.

Αναλυτικά:
1 ) ΤΣΑΒΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΔΡΟΣΣΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ 1069
2 ) ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 812
3 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 794
4 ) ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 647
5 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 634
6 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 617
7 ) ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 614
8 ) ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 612
9 ) ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 611
10 ) ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 576
11 ) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ 574
12 ) ΚΥΡΜΑΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 570
13 ) ΤΣΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 568
14 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 565
15 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 562
16 ) ΖΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 558
17 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΤΖΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 556
18 ) ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 553
19 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 532
20 ) ΣΔΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 532
21 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 518
22 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 514
23 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 499
24 ) ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 470
25 ) ΡΟΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 459
26 ) ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 415
27 ) ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΠΕΤΡΟΥ 413
28 ) ΜΑΝΑΒΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 402
29 ) ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 394
30 ) ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 370
31 ) ΜΥΡΩΝΗ- ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 367
32 ) ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
33 ) ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 341
34 ) ΖΑΤΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 340
35 ) ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 326
36 ) ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 324
37 ) ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 318
38 ) ΜΗΛΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 317
39 ) ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 315
40 ) ΜΟΥΣΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 313
41 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 310
42 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 310
43 ) ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 309
44 ) ΚΑΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 308
45 ) ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 300
46 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 295
47 ) ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 283
48 ) ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 249
49 ) ΓΙΑΧΑΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
50 ) ΠΑΤΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 239
51 ) ΦΙΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 236
52 ) ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΑΒΡΑΑΜ 230
53 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 230
54 ) ΤΟΓΙΑ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 227
55 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 225
56 ) ΝΑΪΔΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 206
57 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180
58 ) ΜΟΥΔΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 176
59 ) ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 173
60 ) ΒΕΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 167
61 ) ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 156
62 ) ΦΙΛΙΠΠΟΥ- ΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 135
63 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
Τριανδρίας
64 ) ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1268
65 ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
722
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΠΙΓΚΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΕΣΤΗ 572
2 ) ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΛΙΝΟΥ 355
3 ) ΤΣΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 342
4 ) ΚΑΜΗΛΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 284
5 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 251
6 ) ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 224
7 ) ΠΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
8 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 182
9 ) ΚΑΜΤΣΗ ΒΕΡΑ του ΗΛΙΑ 159
10 ) ΚΑΤΣΙΜΑΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 136
11 ) ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 123
12 ) ΣΑΛΑΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του ΠΑΝΑΓΗ 309
2 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 291
3 ) ΘΕΜΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 258
4 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 190
5 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 177
6 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
7 ) ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
8 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΤΟΥΜΤΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 139
9 ) ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
10 ) ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ 97
11 ) ΤΟΥΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
12 ) ΠΙΤΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 59
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΥΜΠΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 209
2 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 204
3 ) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 169
4 ) ΔΕΜΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 168
5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 166
6 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 164
7 ) ΤΖΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 157
8 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ-ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 149
9 ) ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 134
10 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 129
11 ) ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 113
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΝΑΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 426
2 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 394
3 ) ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 373
4 ) ΒΑΒΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 371
5 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 352
6 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 278
7 ) ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 243
8 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 231
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 195
10 ) ΚΑΠΕΖΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
11 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
12 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 155
13 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ του ΗΛΙΑ 131
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 116
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 107
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 799
2 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 771
3 ) ΚΟΡΟΞΕΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 608
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568
5 ) ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ- ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 499
6 ) ΒΑΚΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 489
7 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 464
8 ) ΒΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 447
9 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 429
10 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 396
11 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 366
12 ) ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366
13 ) ΒΑΒΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 358
14 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
15 ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 347
16 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 309
17 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 297
18 ) ΜΕΛΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 202
19 ) ΣΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΣΙΕΛΑ του ΑΛΒΕΡΤΟΥ 143
Τριανδρίας
1 ) ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 130
2 ) ΒΥΖΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 130
3 ) ΔΙΓΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
4 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΥ 103
5 ) ΘΩΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 92
6 ) ΜΠΟΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61
7 ) ΠΕΤΡΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Νίκος Ταχιάος

Ο Νίκος Ταχιάος εκλέγει 11 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος σε σταυρούς είναι ο Βασίλης Γάκης.

Αναλυτικά:
1 ) ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3483
2 ) ΑΗΔΟΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1884
3 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1697
4 ) ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1681
5 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1677
6 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1408
7 ) ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΡΑΚΛΗ 1346
8 ) ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 1187
9 ) ΚΟΥΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1169
10 ) ΓΩΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1033
11 ) ΤΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 988
12 ) ΒΑΒΟΥΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 878
13 ) ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 842
14 ) ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 824
15 ) ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
16 ) ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 787
17 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 760
18 ) ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 723
19 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 700
20 ) ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 689
21 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 679
22 ) ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 640
23 ) ΚΑΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ 627
24 ) ΜΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ 626
25 ) ΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 614
26 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 605
27 ) ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 597
28 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 581
29 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 561
30 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 559
31 ) ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 511
32 ) ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 486
33 ) ΒΟΥΡΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 464
34 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 449
35 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ 442
36 ) ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 435
37 ) ΓΑΡΑΪΜΠΕ ΣΑΜΙ-ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΣΑΝ-ΑΒΡΑΑΜ 431
38 ) ΛΥΚΑΡΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 420
39 ) ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 407
40 ) ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 399
41 ) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ (ΝΑΣΙΑ) του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 397
42 ) ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 383
43 ) ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 380
44 ) ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 374
45 ) ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 363
46 ) ΚΟΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 363
47 ) ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 358
48 ) ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 353
49 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 323
50 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 311
51 ) ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288
52 ) ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 276
53 ) ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΑΓΟΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 273
54 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 265
55 ) ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 260
56 ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 250
57 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 242
58 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 242
59 ) ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 238
60 ) ΣΑΝIΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 234
61 ) ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 232
62 ) ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229
63 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 225
64 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ 217
65 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 210
66 ) ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
67 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΛΗ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 189
68 ) ΛΟΥΑΡΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 179
69 ) ΔΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 169
70 ) ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 127
71 ) ΒΙΛΛΕΓΑΣ-ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ ΜΑΡΙΑ-ΧΟΥΛΙΑ του ΙΜΠΡΑΙΝ 102
Τριανδρίας
72 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ 2058
73 ) ΤΡΑΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1323
74 ) ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1006
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΟΥΒΕΛΑ-ΔΑΝΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1028
2 ) ΒΕΪΖΑΔΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 963
3 ) ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 449
4 ) ΡΟΓΚΟΤΗ-ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 433
5 ) ΔΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 393
6 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
7 ) ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 299
8 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 282
9 ) ΓΚΟΥΛΕΜΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 266
10 ) ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 266
11 ) ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 200
12 ) ΚΡΥΩΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕΙΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 196
13 ) ΣΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 195
14 ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187
15 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 182
16 ) ΣΑΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 140
17 ) ΣΙΓΙΟΥΛΤΖΗ-ΡΟΥΚΑ ΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 402
2 ) ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 257
3 ) ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 242
4 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 234
5 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 233
6 ) ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203
7 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 189
8 ) ΤΖΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
9 ) ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 180
10 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 140
11 ) ΖΑΛΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 138
12 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125
13 ) ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 79
14 ) ΠΑΡΑΠΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 73
15 ) ΣΑΡΙΣΧΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64
16 ) ΠΙΤΙΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΓΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 254
2 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 201
3 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 160
4 ) ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 143
5 ) ΣΒΑΡΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
6 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 118
7 ) ΚΑΣΤΩΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
8 ) ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 103
9 ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
10 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
11 ) ΑΪΝΑΛΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
12 ) ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 67
13 ) ΡΟΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 66
14 ) ΠΑΠΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 64
15 ) ΣΕΡΕΣΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
16 ) ΤΣΟΜΠΟΥΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 27
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΤΕΡΨΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΚΡΥΣΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 886
2 ) ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 414
3 ) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 370
4 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 344
5 ) ΤΖΗΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 343
6 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310
7 ) ΒΑΒΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 309
8 ) ΟΥΛΙΤΣΙΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΥΜΠΕΡΤΟ 278
9 ) ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 263
10 ) ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 233
11 ) ΜΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 224
12 ) ΡΟΥΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 211
13 ) ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΟΘΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 210
14 ) ΚΑΖΑΝΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 207
15 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
16 ) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 181
17 ) ΛΙΟΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
18 ) ΧΑΤΖΗΒΑΚΑΛΕΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
19 ) ΟΛΑΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 72
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 1507
2 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 1435
3 ) ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1133
4 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1112
5 ) ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 956
6 ) ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 696
7 ) ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΡΥΣΑΦΗ 688
8 ) ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 672
9 ) ΤΟΣΚΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 616
10 ) ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 542
11 ) ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 479
12 ) ΛΑΓΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 475
13 ) ΚΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 439
14 ) ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 398
15 ) ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 396
16 ) ΚΑΛΗΣΠΑΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 370
17 ) ΟΥΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 333
18 ) ΜΕΡΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 333
19 ) ΔΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 300
20 ) ΠΕΝΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 294
Τριανδρίας
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 440
2 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 362
3 ) ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 326
4 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 210
5 ) ΜΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
6 ) ΛΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 97
7 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 95
8 ) ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΗΝΑ 80
9 ) ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΗΛΙΑ 70
10 ) ΠΟΔΙΚΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΩΣΗΦ 42

Γιώργος Ορφανός

Ο Γιώργος Ορφανός εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και ο πρώτος είναι ο Γιώργος Κούδας.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3303
2 ) ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1624
3 ) ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 716
4 ) ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 712
5 ) ΠΑΤΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 583
6 ) ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 574
7 ) ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
8 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 538
9 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 533
10 ) ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 509
11 ) ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 506
12 ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 491
13 ) ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 479
14 ) ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 475
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ 468
16 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 458
17 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 456
18 ) ΠΑΤΗΣ-ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 443
19 ) ΓΑΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 435
20 ) ΖΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 428
21 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΟΡΔΑΝΗ 426
22 ) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 425
23 ) ΤΖΙΟΥΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 408
24 ) ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 400
25 ) ΓΛΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 399
26 ) ΚΑΠΑΧΤΣΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372
27 ) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 368
28 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ 349
29 ) ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 349
30 ) ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 348
31 ) ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 337
32 ) ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ (ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 317
33 ) ΑΛΓΚΑΒΑ ΙΑΚΩΒ (ΤΖΑΚΟ) του ΜΟΡΔΟΧΑΪ 305
34 ) ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 296
35 ) ΔΗΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 295
36 ) ΖΑΪΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 278
37 ) ΜΑΤΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 277
38 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΥΓΑΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 274
39 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272
40 ) ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 267
41 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 263
42 ) ΒΟΥΝΤΖΙΟΥΚΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
43 ) ΓΚΑΛΙΔΗ (ΝΤΑΓΚΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
44 ) ΤΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 249
45 ) ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 245
46 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΡΕΝΝΟΥ 240
47 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 240
48 ) ΑΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
49 ) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 234
50 ) ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 233
51 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 230
52 ) ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 225
53 ) ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 219
54 ) ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 218
55 ) ΡΩΣΙΑΔΟΥ (ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ) ΕΛΕΟΝΩΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ 197
56 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 196
57 ) ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 184
58 ) ΛΑΜΠΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 175
59 ) ΜΠΡΙΤΣΙΑΝΗ ΝΑΖΑΡΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 171
60 ) ΔΑΦΝΟΜΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 168
61 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 167
62 ) ΧΑΡΙΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 148
63 ) ΛΙΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
64 ) ΓΙΑΧΟΝΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130
65 ) ΠΛΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125
66 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ 117
67 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΥΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 115
68 ) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 113
69 ) ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
70 ) ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 87
71 ) ΜΟΥΣΙΛΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 62
Τριανδρίας
72 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1215
73 ) ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 573
74 ) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 564
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 226
2 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 192
3 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 146
4 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 145
5 ) ΤΕΡΖΙΔΟΥ–ΚΙΡΑΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 142
6 ) ΠΑΡΑΛΙΚΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ) ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 128
7 ) ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 123
8 ) ΜΠΟΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
9 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 113
10 ) ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113
11 ) ΚΗΠΙΡΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 102
12 ) ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
13 ) ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 96
14 ) ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 86
15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 86
16 ) ΚΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62
17 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 348
2 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 228
3 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 191
4 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 166
5 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 163
6 ) ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
7 ) ΚΑΤΣΙΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
8 ) ΒΙΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 148
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 135
10 ) ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 118
11 ) ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 110
12 ) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
13 ) ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 85
14 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78
15 ) ΜΠΙΤΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 52
16 ) ΠΑΡΤΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 393
2 ) ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 212
3 ) ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 198
4 ) ΑΣΗΜΙΝΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 197
5 ) ΤΣΟΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 175
6 ) ΑΓΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 131
7 ) ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 127
8 ) ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 121
9 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
10 ) ΖΙΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91
11 ) ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ 88
12 ) ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
13 ) ΓΚΑΤΖΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 73
14 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ 51
15 ) ΣΚΟΡΙΔΟΥ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ) ΕΥΔΟΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 30
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 369
2 ) ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 245
3 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ (ΙΑΚΩΒΟΥ) ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 227
5 ) ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ (ΜΙΧΟΥ) ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 211
6 ) ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
7 ) ΜΑΡΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 189
8 ) ΜΕΝΕΞΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 186
9 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 185
10 ) ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
11 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
12 ) ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 109
13 ) ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 109
14 ) ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 105
15 ) ΜΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 92
16 ) ΡΑΜΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 91
17 ) ΡΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 86
18 ) ΜΑΛΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 81
19 ) ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 80
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 754
2 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 549
3 ) ΚΟΡΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 538
4 ) ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 498
5 ) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 488
6 ) ΚΑΡΥΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 428
7 ) ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 418
8 ) ΣΤΟΪΚΟΥ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
398
9 ) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
10 ) ΠΑΪΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 323
11 ) ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 313
12 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 305
13 ) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΟΣΜΑ 279
14 ) ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 207
15 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 192
16 ) ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 182
17 ) ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 162
18 ) ΡΟΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
19 ) ΣΑΛΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 141
20 ) ΖΑΡΝΤΙΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 104
Τριανδρίας
1 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 145
2 ) ΠΓΙΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 113
3 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79
4 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΕΥΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
5 ) ΚΑΤΕΒΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 63
6 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
7 ) ΔΑΔΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 45
8 ) ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
9 ) ΤΣΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
10 ) ΤΣΑΓΓΑΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28
11 ) ΧΥΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 20

 Κατερίνα Νοτοπούλου

Η Κατερίνα Νοτοπούλου εκλέγει 7 δημοτικούς συμβούλους και πρώτη είναι η  Ρία Καλφακάκου.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1275
2 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1213
3 ) ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1073
4 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 863
5 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 652
6 ) ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 612
7 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 561
8 ) ΚΕΤΟΓΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 538
9 ) ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 531
10 ) ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 529
11 ) ΤΡΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ 526
12 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 516
13 ) ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 494
14 ) ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 493
15 ) ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 470
16 ) ΓΟΥΝΑΡΗ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ (ΗΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 458
17 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 441
18 ) ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ 440
19 ) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 429
20 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 428
21 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413
22 ) ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 399
23 ) ΓΚΡΙΜΠΙΖΗ ΗΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 396
24 ) ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ 393
25 ) ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392
26 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΚΟΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 383
27 ) ΒΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΑΣΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 379
28 ) ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 378
29 ) ΓΡΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 373
30 ) ΜΠΕΝΟΥΖΙΛΙΟ ΛΕΒΗ του ΛΙΑΟΥ 372
31 ) ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 370
32 ) ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 369
33 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 348
34 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 346
35 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 339
36 ) ΖΑΡΙΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 333
37 ) ΙΑΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 333
38 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 323
39 ) ΓΟΥΛΙΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
40 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 314
41 ) ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 309
42 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΤΑΜΙΛΑ συζ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 299
43 ) ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΕΛΛΥ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 297
44 ) ΜΑΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΡΥΒΙΑΔΗ 293
45 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 283
46 ) ΒΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 272
47 ) ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ 259
48 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 240
49 ) ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 239
50 ) ΚΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 217
51 ) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 215
52 ) ΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 198
53 ) ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 194
54 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194
55 ) ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
56 ) ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 185
57 ) ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
58 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 144
59 ) ΠΑΡΕΝΤΕ ΣΟΛΟΜΩΝ του ΙΣΑΚ 143
60 ) ΜΑΚΙΣΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133
61 ) ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 133
62 ) ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
63 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
64 ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
65 ) ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 107
66 ) ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 106
67 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΗΛΙΑ 99
68 ) ΕΥΔΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΥ 90
69 ) ΠΟΤΟΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
70 ) ΤΣΙΦΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
71 ) ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 65
Τριανδρίας
72 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1520
73 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 926
74 ) ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 634

Σπύρος Βούγιας

Ο Σπύρος Βούγιας εκλέγει τρεις και ο πρώτος σε ψήφους είναι ο Ανδρέας Κουράκης.

Αναλυτικά:

1 ) ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 876
2 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 820
3 ) ΔΗΜΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 809
4 ) ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 637
5 ) ΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 618
6 ) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 589
7 ) ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΜΟΝΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 511
8 ) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ 472
9 ) ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 447
10 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΑΝΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 390
11 ) ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 383
12 ) ΚΟΕΝ ΙΩΣΗΦ του ΟΣΚΑΡ 314
13 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309
14 ) ΤΣΙΟΥΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 305
15 ) ΚΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 301
16 ) ΓΚΕΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 253
17 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
18 ) ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 241
19 ) ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 236
20 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 233
21 ) ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 230
22 ) ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
23 ) ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΔΑΜΙΑΝΟΥ 224
24 ) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 212
25 ) ΣΠΑΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 201
26 ) ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 198
27 ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
28 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 181
29 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 173
30 ) ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 160
31 ) ΒΕΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
32 ) ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
33 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
34 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 138
35 ) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 136
36 ) ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 130
37 ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 125
38 ) ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΥΟΥΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
39 ) ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
40 ) ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
41 ) ΜΠΑΛΑΦΕΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
42 ) ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
43 ) ΤΣΑΛΙΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 92
44 ) ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85
45 ) ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΖΗΣΗ 77
46 ) ΡΕΖΝΤΑ ΑΝΙΛΑ του ΜΠΙΛΟ 68
47 ) ΣΙΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
48 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
49 ) ΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 65
50 ) ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΑΣΕΡ-ΕΝΤΝΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΜΕΝΤ 59
51 ) ΣΛΙΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
Τριανδρίας
52 ) ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ 738
53 ) ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 347


 Παναγιώτης Ψωμιάδης 


Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης εκλέγει τρεις έδρες και πρώτος σε ψήφους είναι ο αδελφός του, Διονύσης Ψωμιάδης. 

Αναλυτικά: 

1 ) ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1246
2 ) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΙΝΓΚΑ (ΑΝΝΑ) του ΒΑΛΕΡΙΑΝ 500
3 ) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 370
4 ) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 343
5 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΙΩΤΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΣΑΒΒΑ 310
6 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 264
7 ) ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
8 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 225
9 ) ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 219
10 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 210
11 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
12 ) ΚΟΞΕΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 192
13 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 188
14 ) ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 170
15 ) ΖΕΡΒΑΚΗ - ΖΙΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 155
16 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΗΛΙΑ 151
17 ) ΔΑΔΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 148
18 ) ΚΑΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 146
-87-
19 ) ΚΑΡΑΚΑΪΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 135
20 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 131
21 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130
22 ) ΚΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 129
23 ) ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΓΙΚ (ΑΣΤΡΟΥΛΑ) του ΑΡΑΡΑΤ 125
24 ) ΚΟΖΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 124
25 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 123
26 ) ΚΑΡΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 120
27 ) ΜΕΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
28 ) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΕΡΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 118
29 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
30 ) ΖΑΜΡΙΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 113
31 ) ΣΤΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 112
32 ) ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 105
33 ) ΠΕΤΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 103
34 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 101
35 ) ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
36 ) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ - ΟΣΙΠΩΒ ΛΟΥΪΖΑ-ΒΑΛΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
37 ) ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 98
38 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΠΥΡΟΥ 97
39 ) ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΣΒΑΡΝΑ) ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 95
40 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
41 ) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
42 ) ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
43 ) ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 80
44 ) ΤΕΤΗ – ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
79
45 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 77
46 ) ΜΑΚΑΡΟΝΗ (ΑΡΩΝΗ) ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 75
47 ) ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) του ΙΩΑΝΝΗ 74
48 ) ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ – ΠΕΡΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 68
49 ) ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 62
50 ) ΜΠΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 57
51 ) ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ (ΡΕΛΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 56
52 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
53 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΔΑΙΔΑΛΟΣ) του ΑΒΡΑΑΜ 47
54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΛΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 45
55 ) ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 41
56 ) ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40
57 ) ΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 36
58 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 27
Τριανδρίας
59 ) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 410
60 ) ΒΟΥΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 389
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
1ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΖΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΛΣΑΜΗ 135
-88-
2 ) ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 116
3 ) ΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 96
4 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΜΨΩΝ 76
5 ) ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 69
6 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 65
7 ) ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62
8 ) ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61
9 ) ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 60
10 ) ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
11 ) ΚΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
12 ) ΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 35
2ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 247
2 ) ΓΕΡΟΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 164
4 ) ΜΑΤΖΙΑΡΗ - ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 151
5 ) ΤΖΕΛΕΠΗ - ΖΓΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 122
7 ) ΜΗΝΑ - ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 112
8 ) ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
9 ) ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
10 ) ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
11 ) ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 57
12 ) ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
3ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 134
2 ) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
3 ) ΔΟΓΑΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
4 ) ΚΟΓΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60
5 ) ΜΠΛΑΤΣΑ-ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΑΧΙΛΛΕΑ 56
6 ) ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
7 ) ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
8 ) ΜΥΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
9 ) ΚΟΥΦΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
10 ) ΠΟΪΡΑΖΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 30
11 ) ΠΟΪΡΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ 26
12 ) ΣΙΜΟ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 21
4ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 289
2 ) ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 116
3 ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 114
4 ) ΝΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113
5 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 110
6 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
8 ) ΑΓΤΖΙΔΟΥ - ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 97
9 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
-89-
10 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΑΒΡΙΗΛ 86
11 ) ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85
12 ) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ - ΚΩΣΤΑ ΥΠΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
13 ) ΚΑΡΑΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68
14 ) ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ 53
15 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΗ 49
16 ) ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΛΕΟΝΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49
17 ) ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 42
5ου Διαμερίσματος Θεσσαλονίκης
1 ) ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ - ΚΟΣΩΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 409
2 ) ΞΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 342
3 ) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 293
4 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 272
5 ) ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 258
6 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 252
7 ) ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΡΜΕΝΙΩΝΑ 218
8 ) ΜΠΟΣΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 217
9 ) ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΡΟΔΟΠΗ του ΕΔΙΣΣΩΝ 211
10 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 195
11 ) ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 162
12 ) ΘΟΥΠΗ - ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 145
13 ) ΠΙΣΣΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 120
14 ) ΠΑΝΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
15 ) ΤΣΙΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 105
16 ) ΤΣΙΤΣΙΩΝΗΣ-ΑΜΕΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 77
17 ) ΧΙΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΒΕΡΙΚΟ του ΗΛΙΑ 40


Σωτήρης Ζαριανόπουλος


Ο Σωτήρης Ζαριανόπουλος εξασφάλισε δυο έδρες, την μια παίρνει αυτός και την άλλη ο Μιχαήλ Κωνσταντινίδης με 1054 σταυρούς.

Οι υπόλοιπες παρατάξεις έχουν εξασφαλίσει μια έδρα και θα την κατέχουν οι επικεφαλείς των παρατάξεων. 

ΣΧΟΛΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Επιλέξτε Κατηγορία