ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League 1 (25η αγωνιστική)
19:30 Αστέρας - Παναθηναϊκός (Novasports 2)
20:00 Λαμία - Άρης (ΕΡΤ Sports)
Super League 2 (18η αγωνιστική)
15:00 Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης
Football League (21η αγωνιστική)
14:00 Διαγόρας Ρόδου - Ιωνικός
15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου (ΕΡΤ3)
15:00 Ιεράπετρα - Πανασπροπυργιακός
15:00 Τρίγλια - Ιάλυσος
Premier League (27η αγωνιστική)
14:30 Τσέλσι - Τότεναμ (Cosmote Sport 1)
17:00 Μπέρνλι - Μπόρνμουθ
17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον
17:00 Σαουθάμπτον - Άστον Βίλα
17:00 Κρίσταλ Πάλας - Νιουκάστλ
19:30 Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)
La Liga (25η αγωνιστική)
14:00 Θέλτα - Λεγανές (Cosmote Sport 2)
17:00 Μπαρτσελόνα - Έιμπαρ (Cosmote Sport 2)
19:30 Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βαλένθια (Cosmote Sport 2)
22:00 Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)
Serie A (25η αγωνιστική)
16:00 Μπολόνια - Ουντινέζε (Novasports 1)
19:00 Σπαλ - Γιουβέντους (Novasports 1)
21:45 Φιορεντίνα - Μίλαν (Novasports 1)
Bundesliga (23η αγωνιστική)
16:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ (Cosmote Sport 5)
16:30 Βέρντερ Βρέμης - Μπορούσια Ντόρτμουντ (Cosmote Sport 3)
16:30 Χέρτα Βερολίνου - Κολονία (Cosmote Sport 7)
16:30 Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ (Cosmote Sport 8)
19:30 Σάλκε - Λειψία (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (26η αγωνιστική)
18:30 Μαρσέιγ - Ναντ
21:00 Στρασμπούρ - Αμιάν (Novasports 3)
21:00 Ανζέ - Μονπελιέ
21:00 Ντιζόν - Μονακό
21:00 Λιλ - Τουλούζ (Novasports 3)
Eredivisie (24η αγωνιστική)
19:30 Έμεν - Βίλεμ
20:45 Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports 4)
20:45 Χέερενφεεν - Ντεν Χάαγκ
21:45 Γκρόνινγκεν - Φένλο
Primeira Liga (22η αγωνιστική)
20:00 Τοντέλα - Ρίο Άβε (Cosmote Sport 7)
22:30 Μπελενένσες - Μαρίτιμο (Cosmote Sport 7)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (19η αγωνιστική)
15:30 Ρέθυμνο - Λαύριο (ΕΡΤ Sports)
Α2 ανδρών (19η αγωνιστική)
17:00 Ανατόλια - Δάφνη Δαφνίου
17:00 Καρδίτσα - Τρίτων
17:00 Αγρίνιο - Χαρίλαος Τρικούπης
17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων - Φίλιππος Βέροιας
17:00 Ολυμπιακός Β’ - Οίαξ Ναυπλίου
17:00 Ελευθερούπολη - Αμύντας
17:00 Παγκράτι - Ψυχικό
Α1 γυναικών (18η αγωνιστική)
14:00 Ελευθερία Μοσχάτου - Ολυμπιακός
ΒΟΛΕΪ
Α1 ανδρών (14η αγωνιστική)
17:30 ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου (ΕΡΤ Sports)
19:00 Παμβοχαϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
20:30 Παναθηναϊκός - Κηφισιά
Α1 γυναικών (17η αγωνιστική)
17:00 Ολυμπιακός - Ηλιούπολη
18:00 ΠΑΟΚ - ΑΟ Θήρας
19:00 Ηλυσιακός - Αίας Ευόσμου
19:00 Παναθηναϊκός - Άρης
19:00 Πανναξιακός - Μαρκόπουλο
20:00 Πορφύρας Κέρκυρας - Θέτις
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 ανδρών (17η αγωνιστική)
17:00 ΠΑΟΚ - Φίλιππος Βέροιας
17:00 Διομήδης Άργους - Αερωπός Έδεσσας
18:00 ΑΕΚ - Ιωνικός Ν.Φ.
Α1 γυναικών (13η αγωνιστική)
18:00 Βέροια - Πυλαία
18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Αναγέννηση Άρτας
19:15 Άρης Νίκαιας - ΠΑΟΚ
ΠΟΛΟ
Α1 ανδρών (16η αγωνιστική)
14:30 Εθνικός - Γλυφάδα (ΕΡΤ Sports)
17:30 Παλαιό Φάληρο - Χανιά
18:00 Υδραϊκός - Πανιώνιος
18:00 Βουλιαγμένη - Παναθηναϊκός
18:30 Απόλλων Σμύρνης - Χίος