ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Προκριματικά EURO 2020 (3ος όμιλος, 9η αγωνιστική)
21:45 Γερμανία - Λευκορωσία (Cosmote Sport 1)
21:45 Β. Ιρλανδία - Ολλανδία (Cosmote Sport 2)
Προκριματικά EURO 2020 (5ος όμιλος, 9η αγωνιστική)
19:00 Αζερμπαϊτζάν - Ουαλία (Cosmote Sport 2)
21:45 Κροατία - Σλοβακία (Cosmote Sport 3)
Προκριματικά EURO 2020 (7ος όμιλος, 9η αγωνιστική)
19:00 Σλοβενία - Λετονία (Cosmote Sport 3)
21:45 Αυστρία - Β. Μακεδονία
21:45 Ισραήλ - Πολωνία (Cosmote Sport 7)
Προκριματικά EURO 2020 (9ος όμιλος, 9η αγωνιστική)
16:00 Κύπρος - Σκοτία (Cosmote Sport 1)
19:00 Ρωσία - Βέλγιο (Cosmote Sport 1)
19:00 Σαν Μαρίνο - Καζακστάν (Cosmote Sport 8)
Football League (8η αγωνιστική)
15:00 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου (ΕΡΤ3)
Γ’ εθνική (1ος όμιλος, 9η αγωνιστική)
14:00 Πανσερραϊκός - Δόξα Θεολόγου
15:00 Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης
15:00 Απόλλων Παραλιμνίου - Ορφέας Ξάνθης
15:00 Άρης Αβάτου - Πανδραμαϊκός
15:00 Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Ν. Ζυγού
15:00 Κεραυνός Πέρνης - Κιλκισιακός
Γ’ εθνική (2ος όμιλος, 11η αγωνιστική)
15:00 Ν. Καλλικράτεια - Αγροτικός Αστέρας
15:00 Μ. Αλέξανδρος Ημαθίας - Θύελλα Σαρακηνών
15:00 Αλμωπός Αριδαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
15:00 Ποσειδών Μηχανιώνιας - Νίκη Αγκαθιάς
15:00 Γιαννιτσά - Φλώρινα
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)
15:45 Πανιώνιος - Λαύριο (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play 3)
15:45 Ρέθυμνο - Προμηθέας (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play 2)
15:45 Κολοσσός - Λάρισα (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play 4)
15:45 Ήφαιστος - Άρης (ΕΡΤ2, ΕΡΤ Play 1)
17:00 Παναθηναϊκός - Ιωνικός (Cosmote Sport 4)
17:45 Ηρακλής - ΑΕΚ (ΕΡΤ2)
Α2 ανδρών (7η αγωνιστική)
17:00 Ανατόλια - Φίλιππος Βέροιας
17:00 Καρδίτσα - Οίαξ Ναυπλίου
17:00 Αγρίνιο - Αμύντας
17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων - Απόλλων Πατρών
17:00 Ολυμπιακός Β’ - Ελευθερούπολη
17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας - Δάφνη Δαφνίου
17:00 Παγκράτι - Χαρίλαος Τρικούπης
17:00 Ψυχικό - Τρίτων
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)
18:00 Φαίακας Κέρκυρας - Φίλιππος Βέροιας
18:00 Διομήδης Άργους - Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)
16:00 ΠΑΟΚ - Άρης Νίκαιας
16:30 Πανόραμα - Προσοτσάνη
18:00 Αναγέννηση Άρτας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΠΟΛΟ
Α1 ανδρών (8η αγωνιστική)
14:00 Πανιώνιος - Χίος
14:00 Γλυφάδα - Παναθηναϊκός (ΕΡΤ Sports)
17:00 Εθνικός Πειραιά - Χανιά
18:00 Υδραϊκός - Παλαιό Φάληρο
18:00 Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός
18:30 Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
Α’ εθνική γυναικών (Α’ όμιλος, 8η αγωνιστική)
15:00 Ολυμπιακός - Εθνικός
16:00 Βουλιαγμένη - Γλυφάδα
Α’ εθνική γυναικών (Β’ όμιλος, 8η αγωνιστική)
19:00 ΝΕ Πατρών - Νηρέας Χαλανδρίου
19:30 Πανιώνιος - ΝΟ Λάρισας