ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (πλέι οφ, 8η αγωνιστική)
15:00 ΠΑΟΚ - Άρης (Novasports 1)
17:15 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός (Novasports 2)
19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Novasports 1)
Super League 2 (πλέι οφ, 3η αγωνιστική)
14:45 Ιωνικός - Ξάνθη (ΕΡΤ3)
14:45 Λεβαδειακός - Διαγόρας Ρόδου (ΕΡΤ Sports)
14:45 Εργοτέλης - Χανιά (ΕΡΤ Sports 2)
Football League (Βόρειος όμιλος, 10η αγωνιστική)
17:00 ΑΕΠ Κοζάνης - Βέροια
17:00 Τρίγλια - Ολυμπιακός Βόλου
17:00 Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Football League (Νότιος όμιλος, 10η αγωνιστική)
17:00 Αιγάλεω - Νίκη Βόλου
17:00 Επισκοπή - Ρόδος
17:00 Ασπρόπυργος - Αστέρας Βλαχιώτη
17:00 Καλαμάτα - Σαντορίνη
Premier League (35η αγωνιστική)
14:00 Γουλβς - Μπράιτον (Cosmote Sport 1)
16:05 Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)
18:30 Γουέστ Χαμ - Έβερτον (Cosmote Sport 1)
21:00 Άρσεναλ - Γουέστ Μπρομ (Cosmote Sport 1)
LaLiga (35η αγωνιστική)
15:00 Χετάφε - Έιμπαρ (Cosmote Sport 2)
17:15 Βαλένθια - Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Cosmote Sport 2)
19:30 Βιγιαρεάλ - Θέλτα (Cosmote Sport 2)
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη (Cosmote Sport 2)
Serie A (35η αγωνιστική)
13:30 Τζένοα - Σασουόλο (Novasports 3)
16:00 Μπενεβέντο - Κάλιαρι (NovasportsExtra 1)
16:00 Πάρμα - Αταλάντα (Novasports 3)
16:00 Βερόνα - Τορίνο (Novasports 5)
19:00 Ρόμα - Κροτόνε (Novasports 3)
21:45 Γιουβέντους - Μίλαν (Novasports 2)
Bundesliga (32η αγωνιστική)
14:30 Κολωνία - Φράιμπουργκ (Cosmote Sport 7)
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μάιντς (Cosmote Sport 3)
19:00 Χέρτα Βερολίνου - Αρμίνια Μπίλεφελντ (Cosmote Sport 3)
Ligue 1 (36η αγωνιστική)
14:00 Σεντ Ετιέν - Μαρσέιγ
16:00 Ανζέ - Ντιζόν
16:00 Μετς - Νιμ
16:00 Νις - Μπρεστ
16:00 Στρασμπούρ - Μονπελιέ
18:05 Ρεμς - Μονακό (Novasports 24)
22:00 Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 3)
Eredivisie (32η αγωνιστική)
13:15 Έμεν - Χρόνινχεν
15:30 Φέγενορντ - Άγιαξ (Novasports 4)
15:30 Τσβόλε - Ντεν Χάαχ
17:45 Βίλεμ - Αϊντχόφεν (Novasports 4)
Primeira Liga (32η αγωνιστική)
17:00 Πάσος Φερέιρα - Μαρίτιμο (Cosmote Sport 7)
22:00 Ζιλ Βισέντε - Μπράγκα (Cosmote Sport 8)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Κύπελλο ανδρών (τελικός)
20:00 Παναθηναϊκός - Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)
Α1 γυναικών (Β’ γύρος, 5η αγωνιστική)
12:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΟΑ Χανίων (YouTube)
15:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου - ΠΑΟΚ
FIBA Champions League (μικρός τελικός)
16:00 Σαραγόσα - Στρασμπούρ (ΕΡΤ Sports)
FIBA Champions League (τελικός)
19:00 Καρσίγιακα - Μπούργος (ΕΡΤ Sports)
ΒΟΛΕΪ
(ΣΤ' προκριματικός όμιλος ευρωπαϊκού ανδρών, 3η αγωνιστική)
14:30 Ελλάδα - Αζερμπαϊτζάν (YouTube)
17:30 Μαυροβούνιο - Γεωργία (YouTube)
(Γ' προκριματικός όμιλος ευρωπαϊκού γυναικών, 3η αγωνιστική)
17:00 Νορβηγία - Ισπανία (YouTube)
20:00 Αυστρία - Ελλάδα (ΕΡΤ Sports)
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Κύπελλο γυναικών (ημιτελικοί)
15:00 Βέροια - Αναγέννηση Άρτας (YouTube)
17:30 Ν. Ιωνία - ΠΑΟΚ (YouTube)
ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16:00 Γκραν πρι Βαρκελώνης (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)