Α1 κατηγορία (27η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας 1-1
Εθνικός Σοχού - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σίνδου (αναβλήθηκε)
Θερμαϊκός Θέρμης - Μελιτέας 4-1
Αχιλλέας Τριανδρίας - Καμπανιακός 0-1
Κεραυνός Κολχικού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας (αναβλήθηκε)
Μαραθώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1
Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής 1-2
Α’ κατηγορία
1ος όμιλος (27η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-0
Ελευθεριακός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-0
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 6-5
Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου 3-1
Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου 0-1
Δόξα Αγ. Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης 2-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός 2-0
2ος όμιλος (27η αγωνιστική)
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού 4-1
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Παύλος Μελάς 4-0
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ Νεάπολης 0-3 (α.α.)
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού 2-0
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Φιλύρου 1-3
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας 2-1
3ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής 1-3
Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού 0-1
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας 2-1
Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0
Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς 1-0
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-3
Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
ΠΑΟ Ν. Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής 3-1
Β’ κατηγορία (24η αγωνιστική)
1ος όμιλος
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 0-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων 2-2
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1
Οδυσσέας Κορδελιού - Όλυμπος Δενδροποτάμου 1-0
Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Ελπίδας 1-5
Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-1
2ος όμιλος
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-2
Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-1
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1
Μαγνησιακός - Εθνικός Μετεώρων 2-1
Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3
3ος όμιλος
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης 2-1
Αστραπή Μεσαίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-1
Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου (αναβλήθηκε)
Δόξα Δρυμού - Νίκη Ηρακλείου 0-2
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας (αναβλήθηκε)
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ένωση Συκεών 3-0 (α.α.)
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 5-4
4ος όμιλος
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 5-2
Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Όσσας 2-1
Δάφνη Ευαγγελισμού - Άρης Καβαλαρίου 0-1
ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Άρης Ξηροποτάμου 1-2
Εθνικός Λαγυνών - Ηρακλής Μοδίου 3-1
Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου 1-1
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0
5ος όμιλος
ΑΕ Καλλιθέας-Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 6-2
Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Θερ. Θέρμης 2-2
Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα 3-0
ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου 1-2
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αετοί Θεσ/νίκης 0-4
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αίολος 1-0
6ος όμιλος
Κανάρης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-3
ΑΕ Χαριλάου-Άγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3
ΑΕ Μαρτίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 0-8
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-2
Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-3
Αχιλλέας Περαίας - ΑΣ Παπάδες 3-0 (α.α.)